Gorące hity na długi weekend!

Gorące hity na długi weekend to propozycja dla wszystkich, którzy każdą wolną chwilę przeznaczają na czytanie. Wśród dzisiejszych tytułów umieściliśmy nie tylko międzynarodowe hity, ale także polskie perełki. Poza tym coś dla siebie znajdzie nawet najbardziej wymagający odbiorca. Ponieważ nie zabraknie tu literatury faktu, fantastyki, kryminału czy thrillera oraz książki dla dzieci. Długi weekend to najlepszy czas na błogi relaks z książką, na łonie natury. A jeśli pogoda nie będzie sprzyjać? Książka to doskonała odskocznia od deszczowej rzeczywistości. Koniecznie zatem sprawdźcie sami, co dziś dla was przygotowaliśmy!

Ziemiożerczyni - kup na TaniaKsiazka.plGorące hity na długi weekend – Ziemiożerczyni

Kiedy bohaterka tej książki była małą dziewczynką, zjadła ziemię i doznała wizji, jak ojciec bije matkę na śmierć. To właśnie wtedy Ziemiożerczyni odkryła w sobie niezwykły dar, który wyznaczył jej życiu nową ścieżkę. A wieść o lokalnej jasnowidzce z prędkością światła roznosi się po okolicy. W związku z tym kolejni krewni zaginionych osób stają przed nią z garstką ziemi i nadzieją na poznanie prawdy. Znajdują się jednak w miejscu, gdzie niesprawiedliwość i zaniedbanie względem kobiet wypływają z każdego zakątka. Tym samym nie ma tutaj przyzwolenia na prawdę.

Gorące hity na długi weekend – RozgrzeszenieRozgrzeszenie - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

O najnowszej zbrodni policja dowie się tak, jak wszyscy. Źródłem komunikacji jest Snapchat. Na ekranach telefonów pojawia się przerażona nastolatka, która błaga o wybaczenie. Kiedy znajdują ja policjanci, jest już za późno. W związku z tym Huldar oficer policji i Freya, dziecięca psycholog, łączą siły, by rozwiązać kolejną sprawę. Podczas przesłuchań najbliższych przyjaciół zamordowanej nastolatki szybko wychodzi na jaw, że Stella wcale nie była niewiniątkiem, jak powszechnie sądzono. Policjanci nie muszą długo czekać na kolejny krok mordercy. Ponieważ już wkrótce w mediach społecznościowych pojawiają się wiadomości od kolejnego nastolatka, przepraszającego za swoje winy.

Gorące hity na długi weekend - sprawdź na TaniaKsiazka.plGorące hity na długi weekend – Zima czarownicy, finał Zimowej trylogii

Wasilisa wraz z królem zimy stawi czoła magicznym wrogom, chcącym zniszczyć wszystko, co stanie na ich drodze. Tym samym dziewczyna jest jedyną nadzieją dla wszystkich mieszkańców Moskwy. Już wkrótce znajdzie się ona w samym środku konfliktu dwóch światów. I to od niej zależy, czy uda się przywrócić normalność. Bohaterka, choć pełna niepewności, za priorytet stawia sobie ocalenie Rusi, Morozki oraz świata magii, który bardzo szybko zajął ważne miejsce w jej sercu.

Gorące hity na długi weekend – ObserwatorkaObserwatorka - kup na TaniaKsiazka.pl

Doktor Arkadiusz Milski spotyka na izbie przyjęć szpitala, w którym pracuje, spotyka Izę, przyjaciółkę z dzieciństwa. Kobieta trafiła do niego z licznymi śladami pobicia. Już wkrótce między tym dwojgiem rodzi się uczucie, które kiedyś nie miało prawa bytu. Jednak na horyzoncie pojawia się kolejny koszmar. Ponieważ Iza jest nękana dziwnymi wiadomościami z Facebooka, a pod jej drzwiami w tajemniczy sposób pojawiają się róże.

Gorące hity na długi weekend - sprawdź na TaniaKsiazka.plGorące hity na długi weekend – Tajemnica piwnicy w bibliotece

Wiktor z siostrą i rodzicami sprowadzają się do małego miasteczka. Jednak nie jest to dla niego najlepsza opcja. W związku z tym zrozpaczony chłopak szuka wszelkich sposobów na to, by zabić nudę. Wkrótce wstępuje w szeregi Bandy, z którą planuje odkryć tajemnicę biblioteki.

Gorące hity na długi weekend – Las na granicy światówLas na granicy światów - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

W Fairfold magia przenika do ludzkiego świata. Zdarza się raz czy dwa razy do roku, że ktoś zniknie w niewyjaśnionych okolicznościach. Jednak dotyczy to wyłącznie turystów. W tym roku na mieszkańców czyha jednak spore niebezpieczeństwo. Pewna dziewczyna, o imieniu Hazel, która znajduje niezwykły miecz, niezbyt dobrze pamięta, co robiła przez ostatnich pięć lat. Poza tym okazuje się, że musi czym prędzej przypomnieć sobie kilka istotnych faktów, dotyczących żelaza i marchewek.

Lekarz wojenny - kup na TaniaKsiazka.plGorące hity na długi weekend – Lekarz wojenny. Operacja na linii frontu

David Nott jest obecnie uważany za najbardziej doświadczonego chirurga urazowego na świecie. Na pewnym etapie wolontariatu zdał sobie sprawę, że jego bezpośrednia pomoc w miejscach konfliktów wojennych lub katastrof naturalnych to trochę za mało. Ponieważ tamtejsi lekarze powinni nauczyć się, jak skutecznie radzić sobie z najcięższymi przypadkami urazów u ofiar tych dramatycznych wydarzeń. W związku z tym wraz z żoną założyli fundację, której celem jest upowszechnianie jego wiedzy i doświadczenia, by pomagały skutecznie ratować życie tam, gdzie zagrażają mu pociski i bomby.

Gorące hity na długi weekend – ŻonyŻony - kup na TaniaKsiazka.pl

Thursday jest trzecią żoną Setha. Kobieta nie ma nic przeciwko, ponieważ dawno temu zgodziła się na taki układ z mężem. Tym samym mężczyzna może mieć inne partnerki, którym poświęca po jednym dniu w tygodniu. Jednak bohaterka coraz bardziej jest ciekawa tego, jak wyglądają, gdzie mieszkają i co lubią. Chce mieć pewność, że na ich tle wypada najlepiej. Wkrótce nadarza się okazja, by poznać pozostałe partnerki męża. A to, czego się dowie, zmieni jej życie na zawsze.

Przeczytaj także