Gniew matki – światowy hit w Polsce!

Gniew matki to książka, która szturmem podbiła bestsellerowe listy „New York Timesa”, „USA Today” i „Wall Street Journal”. Do tej pory powieść T.R. Ragan sprzedała się w łącznym nakładzie ponad 3 milionów egzemplarzy. A to dopiero początek! Już 20 stycznia 2021 roku tytuł ten będzie dostępny również na polskim rynku. W związku z tym powody do zadowolenia mają miłośnicy kryminałów i sensacji. A także ci, którzy poszukują mrocznych opowieści, budujących napięcie niczym rasowy thriller. Jedno jest pewne. Z tą książką nie będziecie się nudzić!

Gniew matki - kup na TaniaKsiazka.pl

Gniew matki – kilka słów o książce

Życie Faith McMann pewnego dnia wywróciło się do góry nogami. Po powrocie do domu kobieta odkrywa, że jej mąż został zamordowany, a dzieci porwane. Kobieta nie może się pozbierać, a wszechogarniający strach i niepokój o los dzieci sprawiają, że życie staje się nie do zniesienia. Jednak w pewnym momencie wszystko się zmienia. Bohaterka postanawia przekuć udrękę w złość. I nie zamierza już dłużej być ofiarą. Dlatego szykuje zemstę.

Jej stan potęguje frustracja, ponieważ policja w tej sprawie zdaje się bezsilna. Kobieta więc podejmuje działania na własną rękę, by uratować swoje dzieci. Wkrótce odkrywa brutalne podziemie handlu ludźmi. Mroczny świat, z którymi przyszło jej się zmierzyć, jest bezlitosny. A cel jest prosty: zmienić krucjatę Faith w misję samobójczą. Ci, którym jednak przyjdzie się zmierzyć z kobietą, nie zdają sobie sprawy z jednego. Nie ma nikogo bardziej niebezpiecznego niż matka, walcząca o swoje dzieci. Faith zrobi wszystko, by je odnaleźć i sprowadzić bezpiecznie do domu. I nie bez powodu w kuluarach mówi się na nią „furia”. Poza tym straciła męża i dawne, spokojne i ułożone życie. Co więcej może się stać?

Do czego się posunie? Na co będzie gotowa, by odzyskać dzieci?

Przypominam, że książka pt. Gniew matki będzie dostępna w sprzedaży już od 20 stycznia bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecam!

Przeczytaj także