Gniew matki – nowy thriller T. R. Ragan

Palec po budkę, jeśli jesteś miłośnikiem thrillerów! Lubisz powieści, przez które z nerwów do krwi zagryzasz wargi, serce łopocze Ci jak żagiel podczas sztormu, a paznokcie same pchają się pod zęby? Uwielbiasz kryminały, dla których poświęcasz noce i oddajesz się bez reszty za dnia? Koniecznie musisz sięgnąć po książkę Gniew Matki Theresy Ragan z serii Mroczna Strona od Wydawnictwa Filia. Jej lektura zapewni Ci te wszystkie przeżycia, a być może nawet zyskasz przy niej nowe doświadczenia. I może w Tobie również obudzi się gniew!

Gniew matki

Gniew matki

Gniew matki Theresy Ragan zaserwuje Ci ogromną dawkę napięcia. Główną bohaterką powieści jest Faith McMann, szczęśliwa żona i mama. Pewnego dnia jednak idylliczna rzeczywistość się rozmywa, ustępując miejsca najgorszemu koszmarowi w  jej życiu. Kobieta wraca do domu i widzi, że jej mąż nie żyje. Został zamordowany! Faith nie może też nigdzie znaleźć syna i córki. Dzieci porwano… I chociaż intruzi zostawiają ją na pewną śmierć, przeżywa. Od tej chwili wypełnia ją obezwładniający smutek i niewyobrażalny strach. Uczucia te sprawiają, że codzienność staje się nie do zniesienia. Stan ten utrzymuje się jednak tylko do momentu, w którym cierpienie zamienia się w złość. Siła matczynego gniewu staje się motorem napędowym zemsty. Faith z ofiary zamienia się w gotową na wszystko mścicielką. Rozczarowana nieskutecznie działającym aparatem prawnym sama postanawia działać i uratować swoje dzieci, siejąc spustoszenie wśród bezdusznych bandziorów, którzy odważyli się je zabrać z kochającego domu.

Rozgniewana matka schodzi do mrocznego podziemia handlu ludźmi. Towarzyszą jej w tym członkowie rodziny i nowo odnalezieni sojusznicy. Jej determinacja sięga zenitu, a gargantuiczna złość, która ją wypełnia, sprawia, że kobieta nie cofa się przed niczym. Nawet przed zmuszeniem potworów żerujących na niewinności do modlitwy o miłosierdzie. Faith wie, że tu nie ma miejsca na wahania i półśrodki. Bezwzględność przestępców, z którymi się mierzy, nie zna granic, a oni sami zrobią wszystko, by ją zniszczyć. Jednak dość szybko się zorientują, że mają przeciwko sobie największy z żywiołów – gniew matki, która walcząc o swoje dzieci, może być wyjątkowo niebezpieczna. Nie bez powodu bowiem zasłużyła na przydomek Wściekła.

Czy rozjuszonej kobiecie uda się odbić dzieci z rąk bezwzględnych oprawców? Dowiesz się tego, sięgając po książkę Gniew Matki, która czeka na Ciebie w tym miejscu.

Powiązany artykuł:

Przeczytaj także