Głębia – nowość od Henninga Mankella

Głębia - kup na TaniaKsiazka.plGłębia to najnowsza książka Henninga Mankella, na którą czekają Czytelnicy na całym świecie. Ci, którzy nie mieli jeszcze okazji zetknąć się z twórczością tego pisarza, mają dziś idealną okazję do nadrobienia zaległości. A warto to zrobić, bo szwedzki autor ma na koncie wiele wciągających książek. Oprócz pasji do pisania Mankell sprawdza się również jako reżyser sztuk teatralnych i dziennikarz. W swoich dziełach porusza najczęściej tematy społeczne, relacji międzyludzkich, a przede wszystkim analizuje zmiany, jakie zachodzą w mentalności społeczeństwa szwedzkiego. Wprawiony Czytelnik, który zna styl pisarza może także dostrzec nawiązania do sytuacji ekonomicznej w Afryce. Najnowszą powieścią udowadnia, że wciąż jest w szczycie formy i nie zamierza spocząć na laurach. Koniecznie sprawdźcie, co tym razem przygotował.

Głębia – najlepsza powieść Henninga?

Powieść pt. Głębia w sprzedaży pojawi się już 11 października bieżącego roku. Czytelnicy na całym świecie czekają niecierpliwie na tę pozycję i nie ma co się dziwić. Henning już niejednokrotnie udowodnił, że pisanie doskonałych powieści nie sprawia mu najmniejszego problemu. Za talentem pisarza przemawia wiele prestiżowych nagród literackich, które otrzymał. Odbiorcom dał poznać się jako twórca książek zarówno dla dorosłych, jak i dzieci i młodzieży. W każdej kategorii czuje się doskonale. Ale serca Czytelników podbił kryminalną serią, w której głównym bohaterem jest Kurt Wallander.

O czym zatem będzie jego najnowsza powieść? Autor w mistrzowski sposób zagłębia się w męską psychikę. Meandruje między jej skomplikowanym funkcjonowaniem i dostarcza Czytelnikom kolejną, wciągającą książkę. Wystarczy dodać, że z doskonałym wyczuciem doprawia tę historię tragizmem i wzbudza wiele emocji.

Nikt już nie ma wątpliwości, że Henning Mankell to literacki mistrz, po którego powieści powinien sięgnąć każdy miłośnik literatury. Najnowszą powieścią udowadnia, że żaden gatunek nie jest mu obcy. A talent sprawia, że potrafi wyrwać się z ram kryminałów, za które pokochały go miliony odbiorców na całym świecie.

Przypominamy, że książka pt. Głębia pojawi się w sprzedaży już 11 października bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także