Gdybyś tu był – romans współczesny

Gdybyś tu był - kup na TaniaKsiazka.plGdybyś tu był to niezwykle poruszająca historia, która przypadnie do gustu wszystkim wielbicielkom romansów współczesnych. Poza tym powody do zadowolenia mają również miłośniczki literatury kobiecej. Nowa książka Renee Carlino na polskim rynku będzie dostępna w sprzedaży od 2 października 2019 roku. W związku z tym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tej pisarki, koniecznie nadróbcie zaległości. Teraz macie do tego idealną okazję! Carlino po raz kolejny udowadnia, że jej międzynarodowy sukces nie jest kwestią przypadku, a jej historie na długo pozostają w sercach czytelniczek. Przekonajcie się o tym same!

Gdybyś tu był – poruszająca historia, która zmienia spojrzenie na miłość

Główną bohaterką powieści jest Charlotte, urocza kelnerka, która pracuje w podrzędnej restauracji w Los Angeles. W życiu kobiety brakuje wyrazistości, a ona sama tęskni za czymś, co w końcu nada mu sens. Pewnego dnia na swojej drodze spotyka niezwykle charyzmatycznego malarza, Adama. Wtedy też bohaterka nabiera pewności, że oto spotkała miłość swojego życia. Jednak ten klasyczny i romantyczny scenariusz przybiera nagle nieoczekiwany zwrot po wspólnie spędzonej nocy. Ponieważ Adam bez wyraźnych powodów zachowuje się chłodno, aż w końcu porzuca Charlotte. Z tego powodu kobieta zostaje z pytaniami i jak się okazuje, nie na wszystkie chciałaby znać odpowiedź. Wkrótce jednak odkrywa, że Adam odtrącił ją nie bez powodu. Zrobił to, by chronić ją przed trudną prawdą.

Mimo rosnących przeciwności Charlotte wie jedno, wykorzysta jak najlepiej każdą minutę z tych, które jeszcze im zostały. Bo przecież tak już się czasem zdarza, że kiedy człowiek ma dobre życie i kogoś, kogo kocha – czas wtedy mija szybko. I nim człowiek się obejrzy, nastaje już koniec.

Przypominamy, że prezentowana dziś książka Renee Carlino pt. Gdybyś tu był będzie dostępna w sprzedaży od 2 października bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom romansów współczesnych i literatury dla kobiet. Koniecznie to sprawdźcie! Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Przeczytaj także