Finał trylogii z Christianem Abellem już niebawem!

Finał trylogii z Christianem Abellem. Szkarłatna głębia - kup na TaniaKsiazka.plFinał trylogii z Christianem Abellem to doskonała wiadomość dla wszystkich miłośników twórczości Krzysztofa Bochusa i wielbicieli kryminalnych serii. Najnowsza książka autora pojawi się w sprzedaży 10 maja 2018 roku i nosić będzie tytuł Szkarłatna głębia. Jeśli jeszcze do tej pory nie mieliście okazji usłyszeć o tym pisarzu, teraz jest doskonała okazja, by nadrobić zaległości. Koniecznie sprawdźcie, co takiego ma w sobie twórczość Bochusa, że podbija serca Czytelników w całej Polsce.

Finał trylogii z Christianem Abellem – kolejna wciągająca powieść

Jest rok 1934, zima. Okrutnie okaleczone zwłoki Wima Oxelrode, starszego gminy mennonickiej na Mierzei Wiślanej, zostają znalezione w elbląskim domu modlitwy. Niebawem dochodzi do podobnej, brutalnej zbrodni, w której ginie kolejny członek wspólnoty. Do sprawy włącza się radca kryminalny, Christian Abell. Bohater staje przed podwójnie trudnym zadaniem. Po pierwsze, musi odnaleźć zabójców. Po drugie, aby śledztwo było owocne, trzeba przełamać zmowę milczenia w hermetycznej społeczności, żyjącej na obrzeżach cywilizacji.

Abell z wielką determinacją prowadzi śledztwo, jednak sprawa nie jest wcale łatwa i oczywista. Wciąż mnożą się fałszywe tropy, które prowadzą donikąd. A w tym wszystkim można odnaleźć obłąkane idee, niewygasłe namiętności, walkę o władzę i najzwyklejszą w świecie chciwość. I wszystko może być prawdą lub tylko pozorem. Jednak już wkrótce bohaterowi uda się zbliżyć do sedna sprawy. Wtedy jednak na jego drodze stanie ktoś równie zdeterminowany i przenikliwy, co on. A stawka w tej grze będzie wciąż podbijana. Stawka, którą jest ludzkie życie.

Krzysztof Bochus po raz kolejny stworzył zaskakującą i nieoczywistą historię, która pochłonie czytelnika do reszty. Odbiorcy znajdą tu sugestywnie odmalowany klimat lat 30. w Prusach Wschodnich. To także niezwykła podróż przez niemiecki Elbląg, katedrę we Fromborku i skute mrozem mennonickie wioski na Mierzei Wiślanej.

Przypominamy, że Finał trylogii z Christianem Abellem przewidywany jest na 10 maja bieżącego roku. Książkę pt. Szkarłatna głębia znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy tę powieść wszystkim miłośnikom dobrej, polskiej literatury kryminalnej.

Przeczytaj także