Finał serii Majewskiej – Obiecaj, że wrócisz

Finał serii Majewskiej pt. Zapomnij, że istniałem już 27 stycznia 2021 pojawi się w sprzedaży. Książka Obiecaj, że wrócisz to trzecia część trylogii, która błyskawicznie podbiła serca czytelniczek w całym kraju. Nic dziwnego! Autorce udało się stworzyć wciągający romans, wolny od schematów. Mafia w tle i główny bohater, uwikłany w niebezpieczne interesy, a do tego wciągająca akcja i mnóstwo emocji. Od dobrej książki trudno wymagać więcej. Teraz wielbicielki twórczości Beaty Majewskiej powinny przygotować się na kulminacyjny moment. A będzie gorąco i niepewnie!

Finał serii Majewskiej - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Finał serii Majewskiej – kilka słów o książce

Bruno nie miał łatwego dzieciństwa. Jego ojciec zginał głupią i przypadkową śmiercią, a on od tego czasu zdany był tylko na siebie. Szybko więc wkracza w świat dorosłych i poprzysięga zemstę na gangsterach. Policja jednak szybko umarza śledztwo, a sprawcy są nieuchwytni. Lista osób, na których Bruno pragnie się zemścić, z dnia na dzień staje się coraz dłuższa. Są na niej również funkcjonariusze służb. Bohater nawiązuje współpracę z wieloma bossami, a żądzy zemsty podporządkowuje całe swoje życie.

Nie ma tu miejsca ma miłość, rodzinę czy dobrą pracę. Jednak uczucie przychodzi do niego znienacka, a on nie ma pojęcia, jak się przed nim bronić. Kiedy Wiera, młoda Rosjanka, staje na jego drodze, mężczyzna czuje, że przepadł.

Kobieta niczego się nie boi, ponieważ nie ma już nic do stracenia. A chociaż dopiero startuje w dorosłe życie, ona również zdążyła poznać jego gorzki smak. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że grozi jej śmiertelne niebezpieczeństwo. Ponieważ stanowi walutę w zatargu między gangsterami zza Buga, a Bruno jest pośrednikiem.

Czy taka wymiana może skończyć się szczęśliwie? I czy Deal dojdzie do skutku? Jak nagle zmienić całe życie, kiedy zemsta od lat była jedynym priorytetem?

Przypominam, finał serii Majewskiej pt. Obiecaj, że wrócisz, będzie dostępny w sprzedaży od 27 stycznia 2021 roku.

Prezentowaną dziś książkę znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim wielbicielkom twórczości pisarki i serii Zapomnij, że istniałem.

Przeczytaj także