Finał serii Bramy Światłości Mai Lidii Kossakowskiej!

Bramy Światłości tom 3 - kup na TaniaKsiazka.plFinał serii Bramy Światłości to jednocześnie radosna i smutna wiadomość. Książka zamyka trylogię, która jest kontynuacją przygód bohaterów poznanych w Siewcy wiatru oraz Zbieraczu burz. Tym samym miłośnicy polskiej literatury fantasy mają niemałe powody do zadowolenia. Bo chociaż anielska seria zdaje się ostatecznie dobiegać końca, autorka z pewnością ma już w zanadrzu nowe pomysły na równie wciągające historie. Ponadto ci, którzy jeszcze nie mieli okazji zapoznać się z twórczością Kossakowskiej, teraz mogą spokojnie zaopatrzyć się w pełny cykl anielski. A warto to zrobić! Chociaż sama pisarka niejednokrotnie podkreślała, że nie zamierza powracać do historii Daimona Freya, stworzyła aż trzy kolejne tomy z jego udziałem. A wszystko to dla wiernych fanów, którzy chcieli poznać dalsze losy Królestwa i Skrzydlatych. Jeśli więc literatura fantasy to wasz ulubiony gatunek, a do tej pory nie sięgnęliście jeszcze po książki Kossakowskiej, koniecznie nadróbcie zaległości. W końcu nie bez przyczyny Maja Lidia Kossakowska została okrzyknięta pierwszą damą i mistrzynią polskiej fantastyki!

Finał serii Bramy Światłości – nadszedł czas ostatecznej próby

Wyprawa do Stref Poza Czasem przybrała niebezpieczny obrót. Wisi nad nią widmo utraty Abaddona. Jej uczestnicy są też świadomi, że nie ma wśród nich nikogo, kto mógłby rozpoznać Światłość u kresu poszukiwań. Ta myśl odbiera wszelką nadzieję na sens dalszej wędrówki. Nawet przewodniczka wyprawy, waleczna Sereda popada w zwątpienie i rozpacz. Bo w końcu, jeśli utracili Daimona na najbezpieczniejszym etapie, jakie mają szanse bez niego? W tej krainie, gdzie niebezpieczeństwa pojawiają się jedno po drugim. Tutaj, gdzie nawet na chwilę nie można odpuścić i stracić czujności. Gdzie bez opieki największego wojownika uczestnicy ekspedycji stają się po prostu jagniętami wypuszczonymi miedzy lwy. Nikt już nie ma wątpliwości. Oto nadchodzi największy sprawdzian wiary. Dla wszystkich.

Finał serii Bramy Światłości  zaskakuje i serwuje czytelnikom mnóstwo emocji. Czy Zastępy dotrą w końcu do ostatecznej prawdy?

Książkę pt. Bramy Światłości tom trzeci znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy wszystkim miłośnikom literatury fantasy.

Tutaj znajdziecie pozostałe książki z cyklu oraz inne powieści autorki.

Przeczytaj także