Filmowe wydanie Wszystkie jasne miejsca!

Filmowe wydanie Wszystkie jasne miejsca - kup na TaniaKsiazka.plFilmowe wydanie Wszystkie jasne miejsca to nie lada gratka dla wszystkich kolekcjonerów tego typu książek. Prezentowana dziś pozycja na polskim rynku pojawi się w sprzedaży już 12 lutego 2020 roku. I ma to oczywiście związek z premierą ekranizacji powieści, która pojawi się na platformie Netflix. Widzowie będą mogli ją zobaczyć od 28 lutego bieżącego roku. Produkcja przypadnie do gustu przede wszystkim każdemu, kto polubił książkę. Poza tym jednak zainteresuje wszystkich miłośników melodramatów i produkcji przeznaczonych dla młodzieży. Jesteście ciekawi, czego możecie spodziewać się po tym filmie? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Filmowe wydanie Wszystkie jasne miejsca – kilka słów o produkcji i fabule

Na ekranach pojawią się m.in.: Elle Fanning jako Violet Markey, Justice Smith jako Theodore Finch, Alexandra Shipp jako Kate czy Keegan-Michael Key jako Embry.Za reżyserię odpowiada Miguel Arteta, który odpowiada za sukces takich produkcji jak Sześć stóp pod ziemią czy American Horror Story. Scenariusz zaś stworzyła Jennifer Niven.

O czym opowiada sama historia? Theodore Finch codziennie rozmyśla nad różnymi sposobami pozbawienia się życia, a jednocześnie nieustannie szuka czegoś, co pozwoliłoby mu pozostać na tym świecie. Violet Markey żyje przyszłością i odlicza dni do zakończenia szkoły. Marzy o ucieczce z małego miasteczka w Indianie i od rozpaczy po śmierci siostry.

Kiedy Finch i Violet spotykają się na szczycie szkolnej wieży, nie do końca wiadomo, kto komu ratuje życie. A gdy ta zaskakująca para zaczyna pracować razem nad projektem geograficznym, by odkryć „cuda”, Indiany, ruszają, jak to określa Finch, tam, gdzie poprowadzi ich droga. W miejsca maleńkie, dziwaczne, piękne, brzydkie i zaskakujące. Zupełnie jak życie. Poza tym wkrótce Finch odkrywa, że tylko przy dziewczynie może być sobą. Śmiałym, zabawnym chłopakiem, który wcale nie jest takim wariatem, za jakiego go uważają. I tylko przy Finchu Violet zapomina o odliczaniu dni, a zaczyna je przeżywać. Poza tym uczy się żyć od chłopaka, który pragnie umrzeć.

Przypominamy, że filmowe wydanie Wszystkie jasne miejsca będzie dostępne od 12 lutego bieżącego roku. Prezentowaną dziś książkę znajdziecie tutaj.

Przeczytaj także