Felix i niewidzialne źródło już niebawem!

Felix i niewidzialne źródło - kup na TaniaKsiazka.plFelix i niewidzialne źródło to najnowsza książka Erica-Emmanuela Schmitta. Jest to już kolejna odsłona bestsellerowego Cyklu o Niewidzialnym. Autor we wspomnianej serii porusza temat religii i danych wierzeń, które można spotkać na świecie. W związku z tym bohater najnowszej powieści, tak jak Oskar z lektury pt. Oskar i Pani Róża, musi odkryć sens życia. A ma na to zdecydowanie zbyt mało czasu. Prezentowana dziś powieść na polskim rynku będzie dostępna w sprzedaży już od 13 listopada 2019 roku i zachwyci wszystkich miłośników twórczości pisarza. Poza tym powody do zadowolenia mają także wielbiciele literatury pięknej. Jesteście ciekawi, czego możecie się spodziewać po prezentowanej dziś książce? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Felix i niewidzialne źródło – wrócić do źródeł swojego istnienia

Felix doskonale wie, że jego imię znaczy „szczęśliwy”. Powiedziała mu to mama Fatou, która mieszka w Paryżu i prowadzi kawiarnię. Kobieta jednak pochodzi z Afryki i ma moc nadawania znaczeń, ponieważ widzi i rozumie więcej. Bohater książki nie myśli zbyt często o swoim szczęściu. Pewnego dnia jego życie wywraca się do góry nogami. Ponieważ mama przestaje się uśmiechać, a w jej oczach gaśnie życie. Sprawia wrażenie martwej w środku. W związku z tym chłopiec postanawia ratować ją za wszelką cenę. Tym samym zabiera Fatou do magicznej, migoczącej kolorami Afryki, gdzie na kobietę czekają duchy przodków.

Poza tym pustynna ziemia skrywa potężne tajemnice, o których zachodni medycy nie mają pojęcia. Wśród nocy, w jasnym świetle księżyca do głosu dochodzą pradawne siły. I okazuje się, że tylko one mogą wskrzesić w Fatou wolę istnienia i na powrót zjednoczyć ją z ziemią, która dała jej życie. Jednak czy Felix zdąży doprowadzić matkę do niewidzialnego źródła, zanim będzie za późno? Czy ponownie będzie szczęśliwy?

Przypominamy, że prezentowana dziś książka pt. Felix i niewidzialne źródło będzie dostępna na polskim rynku od 13 listopada bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę historię wszystkim miłośnikom literatury pięknej.

Przeczytaj także