Fatalne kłamstwo Valerie Keogh – zapowiedź

Jeśli zaczytujesz się w książkach Louice Jensen czy B.A. Paris, 25 marca bez wahania sięgnij po książkę Valerie Keogh pt.  Fatalne kłamstwo. Autorka oddaje w ręce czytelników fascynujący thriller psychologiczny, który trzyma w napięciu do ostatniej strony i nie pozwala położyć się spać, zanim do niej nie dojdziesz. To powieść o tym, jak z pozoru jedno małe, niewinne kłamstwo może zrobić w życiu wielu osób ogromne spustoszenie. Znasz wiele takich historii? Uwierz, takiej jeszcze nie czytałeś.

Fatalne kłamstwo Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Fatalne kłamstwo Valerie Keogh

Książka Fatalne kłamstwo Valerie Keogh opowiada historię trzech dziewcząt. Beth, Megan i Joanne poznały się na londyńskim uniwersytecie i choć na pierwszy rut oka różniło je bardzo wiele, bardzo szybko znalazły nie tylko wspólny język, ale również stały się nierozłączne. Zaprzyjaźniły się ze sobą na tyle mocno, że byłyby gotowe zrobić dla siebie dosłownie wszystko. I życie dość szybko zweryfikowało to postanowienie, ponieważ dziewczęta zostały zmuszone do zachowania w tajemnicy wstrząsających wydarzeń pewnej nocy. Nikomu ani słowa…

Od tamtej chwili minęło wiele lat. Wszystkie trzy wyrosły na dojrzałe kobiety. Są teraz po czterdziestce i wiodą satysfakcjonujące życie. Każda z nich jest uporządkowana i odnosi sukcesy w swojej dziedzinie. Uporały się z tym, co się wtedy wydarzyło. Tylko czy na pewno? Sekrety, mroczne tajemnice, kłamstwa nie pozostały bez echa. Na każdej z nich odcisnęły swoje piętno. Czy da się żyć z tak wielkim ciężarem? Okazuje się, że Megan nie wytrzymuje i jako pierwsza wyjawia prawdę o wypadkach tamtej przerażającej nocy sprzed dwudziestu lat. Jej wyznanie stanowi ogromne zagrożenie dla życia ich wszystkich. Życie każdej może się rozsypać w pył, mogą stracić wszystko. Jest jednak ktoś, kto do tego nie dopuści. Bez względu na cenę.

Fatalne kłamstwo to dokonały thriller psychologiczny z misternie skonstruowaną intrygą, zaskakującymi zwrotami akcji oraz niesamowicie zaskakującym rozwiązaniem, które na długo pozostawi w czytelniku posmak niedowierzania.

Książka ma premierę 25 marca, ale już teraz możesz zamówić egzemplarz w przedsprzedaży. Wystarczy, że zajrzysz do naszej księgarni, w to miejsce.

Powiązane artykuły:

Przeczytaj także