Farma – aktualna i prowokacyjna książka

Farma - kup na TaniaKsiazka.plFarma to książka, której autorką jest Joanne Ramos. Jej powieść na polskim rynku będzie dostępna w sprzedaży od 14 sierpnia 2019 roku i przypadnie do gustu każdej miłośniczce literatury dla kobiet z elementami science fiction i fantasy. Warto tutaj wspomnieć, że ten tytuł cieszy się już ogromną popularnością na świecie, przez co w błyskawicznym tempie stał się międzynarodowym hitem. Autorka bowiem stworzyła historię niezwykle prowokacyjną i rozdzierającą serce. A przede wszystkim jej powieść jest aktualna. Jesteście ciekawe? Koniecznie sprawdźcie, czego możecie się po niej spodziewać!

Farma – kilka słów o fabule

Wśród lasów znajduje się luksusowy ośrodek, który oferuje wszelkie udogodnienia. Tym samym są tu dostępne organiczne posiłki, osobiści trenerzy i codzienne masaże. A wszystko to bez jakichkolwiek ograniczeń! A w dodatku za dziewięciomiesięczny pobyt tam kobiety zostają hojnie wynagrodzone. Haczyk? Oczywiście, że jest. Przez ten czas nie wolno stamtąd odejść. Poza tym kobiety godzą się na nieustanną obserwację i całkowite odcięcie od dotychczasowego życia. Ponieważ jedyny cel, jaki przyświeca uczestniczkom to wyprodukowanie idealnego dziecka. Zgadza się, witajcie na Farmie!

Główna bohaterka, Jane, desperacko walczy o lepsze życie. W związku z tym, kiedy przechodzi wyśrubowaną selekcję na surogatkę, jest zachwycona. Wkrótce jednak przekona się, że to nie była najlepsza decyzja w jej życiu. Kobieta jest traktowana jak przedmiot, a jej psychika nie wytrzymuje ciągłej kontroli. Ponadto szukanie wsparcia nie przynosi żadnych efektów. Z tego powodu zaczyna zadawać sobie pytanie o granice koszmaru, który sama na siebie sprowadziła.

Autorka książki stworzyła aktualną, prowokacyjną i rozdzierającą serce historię. Farma ukazuje fikcyjny świat, który łatwo pomylić z rzeczywistością. Kwestionowanie prawa do decydowania o własnym ciele i nieustanne kompromisy, na które często nieświadomie się godzimy, towarzyszą nam na co dzień.

Przypominamy, że książka Joanne Ramos na naszym rynku będzie dostępna od 14 sierpnia bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej i science fiction.

Przeczytaj także