Farma Heidy – zagraniczny reportaż

Farma Heidy - zobacz na TaniaKsiazka.plFarma Heidy to książka, która przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom literatury faktu. Poza tym powody do zadowolenia mają także wielbiciele zagranicznych reportaży, a przede wszystkim ci, którzy interesują się dziką i surową Islandią. Prezentowana dziś pozycja na naszym rynku będzie dostępna w sprzedaży już od 30 października 2019 roku i z pewnością zachwyci nawet najbardziej wymagających odbiorców. Ta niezwykła historia charyzmatycznej kobiety, która walczy o dobra naturalne Islandii, cieszy się już ogromnym zainteresowaniem na całym świecie. Już niedługo podbije także polski rynek. Jesteście ciekawi, czego się po niej spodziewać? Koniecznie sprawdźcie to sami!

Farma Heidy – kilka słów o książce

Dla Heidy Ásgeirsdottír wizja kariery modelki na nowojorskich wybiegach okazała się mało atrakcyjna. W związku z tym dziewczyna postanowiła powrócić w rodzinne strony. I to nie do modnego Reykjaviku, ale do odległej farmy u stóp islandzkich wyżyn. Tym samym odtąd zaczęła poświęcać swój czas na wyczerpujące prace gospodarskie, w tym uprawę ziemi i hodowlę stada pięciuset owiec. To wszystko sprawiło, że właśnie w tym miejscu, w miejscowości sąsiadującej z wulkanem Katla, nieśmiała i skromna dziewczyna zmieniła się w silną i pewną siebie kobietę. Kobietę, która podjęła heroiczną walkę o ochronę dóbr naturalnych Islandii.

W związku z tym obecnie poświęca całą swoją energię temu, by przekonywać polityków i mieszkańców do bojkotowania pomysłów koncernów energetycznych i innych firm, które zagrażają tamtejszym ekosystemom. Heida nie boi się iść pod prąd i narażać się na potworną krytykę. Dlatego też skutecznie przeciwstawia się finansowym potentatom. A co za tym idzie, została okrzyknięta lokalną superbohaterką.

Przypominamy, że książka pt. Farma Heidy będzie dostępna w sprzedaży na polskim rynku od 30 października bieżącego roku. Prezentowany dziś tytuł znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę pozycję wszystkim miłośnikom literatury faktu i reportaży. Jeśli poszukujecie nietuzinkowych historii, która przybliży wam tę dziką i odległą krainę, trafiliście idealnie. Koniecznie sprawdźcie i przekonajcie się o tym sami. Gwarantujemy, że nie pożałujecie.

Przeczytaj także