Fantasy taniej o 35%! Zima nadchodzi!

gra o tron

Źródło: Pinterest

Czy Wy też podobnie, jak my czekacie na siódmy sezon Gry o tron? My już odliczamy dni w kalendarzu. Został jeszcze tylko tydzień (16 lipca)! Z tego podekscytowania postanowiliśmy przecenić książki spod pióra genialnego George’a Martina do 35% i dorzuciliśmy jeszcze całą fantastykę, jaką mamy w naszych zasobach. Co Wy na to? Naszym zdaniem, brzmi fantastycznie! Promocja, w której kupicie książki fantasy taniej o 35 % potrwa do 24 lipca, a więc zakończy się już po premierze dwóch nowych odcinków serii. Uff, szkoda, że zegar czasami nie chce tykać szybciej. 🙂

Całe Fantasy taniej

Przejrzyjcie naszą niesamowitą listę i wybierzcie autorów fantasy i ich dzieła, które umilą Wam czas oczekiwania na premierę nowego sezonu Gry o tron. Czekanie naprawdę może być fajne. A co znajdziecie na naszej promocyjnej liście? Otóż całą serię Pieśni Lodu i Ognia oraz inne dzieła Martina np. Dzikie Karty. Zwróćcie też uwagę na Zimowego Monarchę. To seria, którą porównuje się do Gry o tron, a opowiada o czasach panowania… Króla Artura. Z jednej strony historia znana jak świat, z drugiej chyba jeszcze nikt nie prezentował jej w wyjątkowo krwawej, martinowskiej wersji. Warto sprawdzić!

Fantasy taniej, w tym polscy i zagraniczni autorzy

Dwór cierni i różW fantastyce króluje sporo tytułów New Adult i Young Adult. Między innymi Waleczna czarownica, Szóstka wron czy Wiatrodziej. Oczywiście fani Sarah J. Maas także nie będą zawiedzeni. Wśród przecenionych książek znajdziecie nie tylko Szklany tron, ale także Dwór cierni i róż. Dowiedzcie się koniecznie, czym tak bardzo ekscytuje się świat młodszych fanów fantasy.

NamiestnikSprawdźcie też niesamowite tytuły polskich autorów, chociażby Andrzeja Sapkowskiego, Elżbiety Cherezińskiej, czy Adama Przechrzty i jego Namiestnika. Akcja tej powieści dzieje się w czasach okupowanej Warszawy, podczas I Wojny Światowej. Z kolei Elżbieta Cherezińska wydała niedawno trzeci tom swojej bestsellerowej serii Odrodzone Królestwo, zatytułowany Płomienna korona.

Sprawdźcie, całą promocyjną listę fantastycznych tytułów, którą dla Was przygotowaliśmy! Znajdziecie ją w tym miejscu

Winter is coming

Przeczytaj także