Fantastyczne zwierzęta – nowe wydanie!

Wszystko się zgadza, Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć już niedługo dostępne będą w nowym wydaniu! Na polskim rynku książka ukaże się 16 marca 2017 roku. Ale całkiem nowa, odlotowa okładka to nie jedyne zmiany i dodatki, jakich mogą spodziewać się fani twórczości J. K. Rowling.

Fantastyczne zwierzęta w nowej odsłonie

To zupełnie nowe i odmienione wydanie leksykonu to prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników Harry’ego Pottera. Tym razem J.K. Rowling fanom przygotowała niemałą niespodziankę. Jak już wspomnieliśmy, oprócz nowej okładki, w środku czytelnicy znajdą wstęp napisany przez pisarkę występującej jako Newt Skamander. Ponadto do grupy fantastycznych zwierząt dołączy aż 6 nowych i nieznanych dotąd gatunków!

Każdy czarodziej i mugol wie, że Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć to jedna z najważniejszych, obowiązkowych lektur w szkole magii. Wspaniałe dzieło Newta Skamandera nie tylko doskonale uczy i wprowadza w świat magii i czarodziejstwa, ale również bawi.

Autor podręcznika stworzył go dzięki licznym podróżom po całym świecie. Oczywiście, część zwierząt, które opisał w owym leksykonie mogą być znajome dla fanów Harry’ego Pottera. Jednak nie zabraknie także niespodzianek i stworów, o jakich wam się nie śniło. Nawet najgorliwsi amatorzy magizoologii będą zaskoczeni!

Warto przy tym wspomnieć, że Rowling decydując się na nowe wydanie, postanowiła także wesprzeć organizacje, które wspierają dzieci i młodzież w trudnej sytuacji życiowej. I tak wpływy owego wydania wpłyną na konto Comic Relief oraz Lumos. Trzeba przyznać, że to szlachetny gest.

Nowe wydanie książki Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć znajdziecie tutaj. Przypominamy, że książka w sprzedaży pojawi się 16 marca 2017 roku. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także