Fallen Crest. Akademia – Tijan Meyer

Fallen Crest. Akademia - kup na TaniaKsiazka.plFallen Crest. Akademia to gorąca zapowiedź, która premierę na polskim rynku będzie miała 19 stycznia 2018 roku. Książka z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej i New adult. Tijan Meyer skradła serca Czytelniczek na całym świecie, a jej powieści szturmem podbijają szczyty najważniejszych bestsellerowych list. Dodatkową, dobrą informacją jest fakt, że powieść pt. Fallen Crest. Akademia to pierwsza część serii, w której spotkacie dwóch gorących braci z tytułowej miejscowości. Gwarantujemy, że ta powieść wzbudzi w Was mnóstwo emocji.

Fallen Crest. Akademia kilka słów o fabule

Główną bohaterką powieści jest Sam, która po rozwodzie rodziców, wraz z matką, wprowadza się do jej nowego partnera. Jak się okazuje, mężczyzna ma dwóch synów. Dwóch niesamowicie przystojnych synów… Logan i Mason Kade cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród rówieśniczek. Młodzi mężczyźni są obiektem pożądania niemal każdej dziewczyny z Fallen Crest. Jednak Samantha nie ma zamiaru dołączać do dziewczyn, które na ich widok tracą głowę.

Logan i Mason chodzą do dwóch zupełnie różnych szkół, co nieco ułatwia sprawę. Jednak bohaterka spotyka ich codziennie w domu. Młodzi mężczyźni skutecznie jednak ignorują Sam. Ta, mimo że czuje się samotna, nie przejmuje się ich zachowaniem. Tak naprawdę zupełnie nie dba o opinię braci Kade. I nie troszczy się o rozwód rodziców. Właściwie jej głowy nie zaprząta zbyt wiele myśli. Bo tak naprawdę niewiele ją obchodzi. W pewnych momentach taka postawa jest bardzo pomocna. Bo czasem naprawdę lepiej nic nie czuć. Oszczędzi to wiele rozczarowań, bólu i cierpienia.

Książkę pt. Fallen Crest. Akademia, która jest początkiem wspaniałej serii, znajdziecie tutaj. Przypominamy, że na polskim rynku będzie miała ona premierę 19 stycznia 2018 roku. Już teraz koniecznie zwróćcie na nią uwagę. Gwarantujemy, że każda poszukiwaczka nietuzinkowych romansów znajdzie tu coś dla siebie. Wartka akcja, mnóstwo tajemnic i niezwykle charakterni bohaterowie. To wszystko sprawia, że historia stworzona przez Meyer naprawdę wciąga. Przekonajcie się same!

Przeczytaj także