Evvie zaczyna od nowa – romantyczna komedia!

Evvie zaczyna od nowa - sprawdź na TaniaKsiazka.plEvvie zaczyna od nowa to książka, która zainteresuje wszystkie miłośniczki literatury obyczajowej z nutą romansu w tle. Nie zabraknie tu również poczucia humoru i wciągającej akcji. Powieść jest już dostępna na polskim rynku. Tym samym, jeśli poszukujecie lekkiej, a jednocześnie przejmującej opowieści na lato, trafiłyście idealnie. Ten tytuł w błyskawicznym tempie stał się międzynarodowym hitem, zyskując status bestsellera. W końcu nie bez powodu został okrzyknięty najromantyczniejszą powieścią roku. Sprawdźcie zatem, co takiego w sobie ma!

Evvie zaczyna od nowa – kilka słów o książce

Evvie pakuje walizki, a w głowie ma nowy plan na swoje życie. Solo, bez okropnego męża. Ale kiedy opowiadamy Bogu o swoich planach, ten tylko uśmiecha się szeroko. W związku z tym nowe życie Evvie nie będzie wyglądało tak, jak sobie to wyobrażała.

Tymczasem Dean to dla wielu facet idealny. Jest przystojnym gwiazdorem sportu, który ma wszystko i może mieć każdą kobietę. Przewrotny los jednak odbiera mu to wszystko u szczytu kariery.

Wkrótce drogi tych dwoje, którzy znaleźli się na życiowym zakręcie, przetną się. Wówczas zawrą pakt: zero pytań o przeszłość. Jednak zanim oboje się zorientują, złamią wszystkie reguły, które ustalili. Ponieważ kiedy zaczną odkrywać własne sekrety, przeszłość sama ich dogoni. Czy znajdą w sobie siłę, by się z nią zmierzyć? I czy dadzą szansę niepozornemu uczuciu, które nieśmiało zaczęło pukać do ich drzwi?

Autorka książki pogodną i pełną poczucia humoru opowieścią udowadnia, że nigdy nie jest za późno, by zacząć wszystko od nowa. A to, choć często budzi lęk, zawsze przecież oznacza początek czegoś wyjątkowego.

Przypominamy, że prezentowana dziś książka pt. Evvie zaczyna od nowa jest już dostępna w sprzedaży. Tę powieść znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom komedii romantycznych, a także wielbicielkom literatury obyczajowej. Koniecznie to sprawdźcie i przekonajcie się same o fenomenie tego tytułu. Gwarantujemy, że nie pożałujecie.

Przeczytaj także