Erotyczne nowości i zapowiedzi – sprawdźcie!

Erotyczne nowości i zapowiedzi to nie lada gratka dla wszystkich miłośniczek tego typu literatury. W związku z tym, jeśli poszukujecie gorących nowości, trafiłyście idealnie. Większość z prezentowanych dziś tytułów jest dostępna już w sprzedaży na polskim rynku. Na kilka przyjdzie nam jeszcze chwilę poczekać. Jedno jest pewne. Te historie wywołają wypieki na waszych policzkach i sprawią, że serca zabiją szybciej. Ponieważ nie zabraknie tu namiętnych, gorących romansów i nuty sensacyjnych wydarzeń w tle, które trzymają w niepewności. Jesteście gotowe? Zatem koniecznie sprawdźcie, co dziś dla was przygotowaliśmy!

Naga prawda - kup na TaniaKsiazka.plErotyczne nowości i zapowiedzi – Naga prawda

Layla Hutton pracuje w nowojorskiej kancelarii i stawia wszystko na zawodową kartę. Wkrótce dostaje od szefa propozycję reprezentowania prestiżowej firmy. I zgadza się na to bez wahania. Okazuje się jednak, że nowy klient to Grayson Westbrook. Mężczyzna, który ponad rok temu roztrzaskał jej serce na milion kawałków. Ponadto Grayson liczy, że otrzyma drugą szansę… On sam chce od niej czegoś więcej. Jednak tym razem będzie musiał się naprawdę postarać. O ile Layla, jako pierwsza nie ulegnie jego seksapilowi.

Książka już dostępna.

Erotyczne nowości i zapowiedzi – Sex/ Speed kolejny tom z serii BB EastonSex. Speed - kup na TaniaKsiazka.pl

Kiedy Brooke poznaje Harleya, seksownego mechanika o twarzy Jamesa Deana, ulega kolejnej namiętności. Jest pewny siebie, zabawny, nazywa BB „damą”, a w łóżku to bóg seksu, który dba o potrzeby kochanki. Ponadto łączy ich też wspólna pasja. W związku z tym Harley wciąga Brook w nielegalne wyścigi samochodowe i dziewczyna szybko zostaje jego czarnym koniem. Ale w ich związku pojawiają się tajemnice i niedopowiedzenia. Skąd Harley ma pieniądze, którymi szasta na prawo i lewo?

Książka już dostępna.

Erotyczne nowości i zapowiedzi - sprawdź na TaniaKsiazka.plErotyczne nowości i zapowiedzi – Pani władza

Klara trafia do firmy z branży finansowej, której prezesem jest Jan. On szuka asystentki, a ona widzi w tym szansę na zdobycie doświadczenia. I choć szef od pierwszej rozmowy deklaruje, że będzie oczekiwał od asystentki pełnego zaangażowania i całkowitej dyspozycyjności, nic nie budzi jej podejrzeń. Ponadto sam szef budzi w niej fascynację i podziw. Wkrótce to otwiera jej drogę do romansu z szefem. Jednak okazuje się, że mężczyzna ma specyficzne upodobania. Ponieważ podnieca go bondage. Czy kobieta podejmie się tej nowej, erotycznej przygody?

Książka już dostępna.

Erotyczne nowości i zapowiedzi – Bogaty i grzesznyBogaty i grzeszny - kup na TaniaKsiazka.pl

Przesiąknięta nienawiścią wspólna przeszłość od lat zatruwa życie Riscoffów i Gable’ów. Kiedy więc wbrew zdrowemu rozsądkowi Lincoln Riscoff dał się oczarować idealnie pięknej Whitney Gable, na drodze do ich szczęścia stanął cały świat. Jednak bohaterowie szybko zrozumieli, że łączy ich prawdziwa miłość. Byli więc gotowi przeciwstawić się presji obu klanów. Tymczasem na horyzoncie pojawił się ktoś trzeci. Ricky Rango, wschodząca gwiazda rocka i bożyszcze nastolatek, mógł mieć niemal każdą kobietę. Jednak za cel postawił sobie zatrzymanie przy sobie Whitney.

Książka już dostępna.

Erotyczne nowości i zapowiedzi - sprawdź na TaniaKsiazka.plErotyczne nowości i zapowiedzi – Reaper’s Property

Marie stara się unikać kłopotów. Niedawno rozstała się z agresywnym mężem i nie zamierza wchodzić w nowe relacje z facetem. Jednak na jej drodze staje Horse, wielki, wytatuowany, niebezpieczny członek klubu motocyklowego. Mężczyzna pewnego popołudnia pojawia się w domu jej brata i ma inne zdanie na ten temat. Bohaterka jest niemal pewna, że mężczyzna to przestępca, a interesy, które omawia z jej bratem, nie wiążą się z tworzeniem stron internetowych. Kiedy jej brat okrada klub, jest tylko jeden sposób, by Marie mogła go ocalić. Zgadza się na wszystko, czego chce od niej Horse i wszędzie gdzie tego chce. Jeżeli będzie wyjątkowo grzeczną dziewczynką, to być może jej brat będzie żył.

Książka już dostępna.

Erotyczne nowości i zapowiedzi – EkipaEkipa - kup na TaniaKsiazka.pl

Bren Monroe należy do ekipy Wilków i jest dziewczyną, która nie daje sobą pomiatać. Właśnie zaczęła ostatni rok w Liceum Roussou. I jedyne, o czym marzy, to spokój i dni wypełnione towarzystwem Jordana, Zellmana i Crossa. Zwłaszcza tego ostatniego. Wkrótce do ich szkoły dołącza Race, kuzyn jej byłego chłopaka. W związku z tym coraz więcej osób zaczyna interesować się Wilkami. Pomiędzy różnymi ekipami w szkole dochodzi do nieporozumień. A to już krótka droga do wojny.

Książka dostępna od 20 maja 2020 roku.

Przeczytaj także