Elite Kings Club – nowa seria erotyczna już wkrótce!

Elite Kings Club. Tom 1. Srebrny łabędź - sprawdź na TaniaKsiazka.plElite Kings Club to nowa seria erotyczna, którą rozpoczyna powieść pt. Srebrny łabędź. Książka na polskim rynku dostępna będzie już od 16 lutego 2018 roku. To doskonała propozycja dla wszystkich miłośniczek literatury kobiecej, doprawionej pikantnymi scenami rozkoszy. Gwarantujemy, że ta historia wywoła gorące wypieki na Waszych policzkach. Amo Jones, to autorka, która specjalizuje się w gatunku dark romance. Taka też jest jej najnowsza powieść, która podbija serca Czytelniczek na całym świecie. Warto dodać, że Jones ma na koncie już kilka bestsellerowych serii. Teraz również kobiety w Polsce mają szansę poznać jej niezwykły talent. Jeśli poszukujecie pikantnych, a zarazem mrocznych i nieoczywistych romansów, trafiłyście idealnie. Koniecznie sprawdźcie to same!

Elite Kings Club. Tom I. Srebrny łabędź

Główną bohaterką powieści jest Madison Montgomery, która uosabia stereotyp dziewczyny z bogatego domu. Jednak jej dotychczasowe, nowobogackie życie wywraca się do góry nogami. Matka nastolatki popełnia okrutną zbrodnię, a następnie popełnia samobójstwo. Łatwo się domyślić, że taki obrót sprawy wywołuje skandal w otoczeniu bohaterki, która w mgnieniu oka znajduje się na językach wszystkich. Ojciec dziewczyny dość szybko jednak otrząsa się z tragedii. Kiedy ponownie się żeni, zapada decyzja o przeprowadzce, a Madison trafia do prywatnej szkoły. Wielu zauważyłoby w tym szansę na nowe życie i pozostawienie okropnej przeszłości za sobą…

Madison bardzo szybko przekonuje się, że miejsce, do którego trafiła, skrywa wiele mroczniejszych tajemnic, niż ta, którą skrywa ona sama. Ponadto dziewczyna odkrywa, że wszystkimi uczniami rządzi grupa dziesięciu niepokornych chłopaków, należących do Elite Kings Club. Członkowie klubu budzą powszechny strach i rozsiewają wokół siebie nieprzeniknioną aurę tajemniczości. Bohaterka początkowo nie chce wierzyć w plotki, które docierają do niej. Jednak wszystko powoli się zmienia, kiedy wpada w oko przywódcy elitarnej grupy. Wkrótce wychodzi na jaw, że Bishop zaczął na nią polowanie.

Przypominamy, że powieść pt. Srebrny łabędź w sprzedaży dostępna będzie od 16 lutego bieżącego roku. Pierwszy tom serii pt. Elite Kings Club znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także