Ekranizacja To Stephena Kinga

Ekranizacja To Stephena Kinga jest już nie tylko luźnym planem, ale rzeczywistym projektem! To z pewnością świetna wiadomość dla wszystkich miłośników mrocznych opowieści. Powody do radości mają również fani horrorów, bo nie ma co ukrywać, w kinach jest coraz mniej dobrych produkcji z tego gatunku. Koniecznie sięgnijcie po więcej informacji, które przygotowaliśmy specjalnie dla was!

Ekranizacja To Stephena Kinga – ważne szczegóły

Za reżyserię filmu, stworzonego na podstawie jednej z najpopularniejszych książek Kinga, odpowiedzialny będzie Andres Muschietti. To jemu zawdzięczamy głośny horror pt. Mama. Można więc spodziewać się dobrze zmontowanego i przepełnionego grozą obrazu. Scenariusz do filmu opracują zaś: Gary Dauberman, Chase Palmer oraz Cary Joji Fukunaga. Obsada dość mocna, tym bardziej oczekiwania odbiorców są na bardzo wysokim poziomie.

A o czym opowiada historia stworzona przez mistrza grozy? Akcja toczy się w małym miasteczku Derry, w stanie Main. Pewnego dnia grupa dzieciaków na swojej drodze spotyka „To”. Większość z tych bohaterów miała ogromne szczęście i uszła z życiem. Kiedy dorośli, wyjechali z miasta z nadzieją, że zaczną nowy okres i pozostawią przeszłość za sobą. Jednak po dwudziestu latach „To” znów daje o sobie znać. Natomiast ci, którym udało się przeżyć, zostają wezwani w rodzinne strony. Dawno zapomniane strachy dzieciństwa powracają. Mimo, iż dzieci są już dorosłymi, muszą odnaleźć w sobie dziecięcą wiarę, lojalność, a przede wszystkim odwagę. Odwagę, by ponownie stawić czoła głęboko skrywanemu strachowi.

Książkę pt. To znajdziecie tutaj. Premiera filmu na świecie przewidywana jest na 6 września 2017 roku. W Polsce z pewnością produkcja pojawi się z niewielkim opóźnieniem. Nie mamy jednak wątpliwości, że warto chwilę poczekać. Gdybyście mieli jakiekolwiek wątpliwości, poniżej przedstawiamy wam oficjalny zwiastun:

Przeczytaj także