Ekranizacja serii After – już w kinach!

Już dziś możecie się wybrać na premierę filmu After! To ekranizacja pierwszej części newadultowej serii Anny Todd, która szturmem zdobyła serca czytelniczek. W filmowej adaptacji obejrzymy to, co autorka opisała w pierwszej części cyklu, książce Płomień pod moją skórą. Z pewnością na film wybiorą się nie tylko te z Was, które czytały książkę. 😉

Ekranizacja serii After - książka Płomień pod moją skórą w TaniaKsiazka.pl. Sprawdź >>

Ekranizacja serii After – już w kinach!

Książka Płomień pod moją skórą to czytelniczy fenomen. Początkowo autorka zamieściła ją w serwisie Wattpad, w którym każdy może zamieścić swoją literacką twórczość. Tam, ta książka Anny Todd doczekała się aż miliarda odsłon. To niespotykane, nic dziwnego, że autorką zainteresowali się wydawcy. W serii After ukazały się już kolejne części to kolejno: Już nie wiem, kim bez ciebie jestem, Ocal mnie, Bez siebie nie przetrwamy, Chroń mnie przed tym, czego pragnę.

Skoro ta książka zainteresowała tak wiele czytelniczek, to o czym jest historia opisana przez autorkę? To przede wszystkim opowieść o toksycznym i jednocześnie uzależniającym uczuciu.

Tessa jest poukładaną dziewczyną i właśnie zaczyna studia. Ma jasno sprecyzowany pomysł na siebie. Dąży do tego, żeby po studiach podjąć wymarzoną pracę w wydawnictwie. Jest w stabilnym związku, jednak przez jej wyjazd na studia, nie może spędzać tyle czasu ze swoim chłopakiem, ile by chciała, Noah został w jej rodzinnym mieście.

Dziewczyna na studiach poznaje Hardina. Arogancki chłopak jest jej przeciwieństwem i nic w nim nie przypina troskliwego Noah. Jednak w Hardinie jest coś, co w Tessie budzi uczucia, o których istnieniu nie miała pojęcia. Ten chłopak wywróci jej poukładane życie do góry nogami. Przecież prawda stara, jak świat mówi, że przeciwieństwa się przyciągają… Oj przyciągają się i to jak! 😉

W filmie w główne role wcielają się Josephine Langford (Tessa), Hero Fiennes-Tiffin (Hardin), Dylan Arnold (Noah).

Dziś (12 kwietnia) swoją premierę ma film, którego fabuła została oparta na pierwszej książce serii. Podejrzewam, że jeżeli produkcja odniesie sukces, to twórcy z pewnością sięgną po kolejne książki Anny Todd. Tradycyjnie już, zachęcam Was, drodzy Książkoholicy, żebyście przeczytali książkę, zanim wybierzecie się na film. Tym bardziej że teraz w naszej księgarni możecie ją dostać w nowym wydaniu z filmową oprawą. 😉 Znajdziecie ją w tym miejscu.

Ekranizacja serii After - książka Płomień pod moją skórą w TaniaKsiazka.pl. Sprawdź >>

Przeczytaj także