Ekomersy 2015: Zdobyliśmy I miejsce w kategorii „Akcja promocyjna sklepu”

Ekomersy 2015: Zdobywamy I miejsce w kategorii "Akcja promocyjna sklepu"Nasza wielomiesięczna inicjatywa wspierająca krwiodawstwo „Nie bądź żyła! Oddaj krew i zgarnij rabat na zakupy w TaniaKsiazka.pl” została doceniona przez internautów, branżowców oraz jury w konkursie Ekomersy 2015!

14 października na uroczystej gali Ekomersy 2015 na Stadionie Narodowym w Warszawie mieliśmy przyjemność odebrać statuetkę za pierwsze miejsce w kategorii „Akcja promocyjna sklepu”, wyróżniającą naszą akcję propagująca krwiodawstwo. W finałowym rozstrzygnięciu pokonaliśmy trzy inne kampanie.

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i pozdrawiamy wszystkich uczestników!

Nie bądź żyła! Oddaj krew i zgarnij rabat na zakupy w TaniaKsiazka.pl– głównym celem akcji jest uświadomienie jak największej ilości osób, iż  oddanie krwi praktycznie nic nas nie kosztuje, a dzięki temu można przyczynić się do uratowania czyjegoś życia. Chcemy zachęcić jak największą rzeszę osób do przyłączenia się do inicjatywy. W ramach podziękowania, każda osoba, która odda krew, otrzyma wraz z czekoladami kupon rabatowy na zakupy w TaniaKsiazka.pl. Do naszej akcji dołączyły centra krwiodawstwa z całej Polski, wraz ze swoimi oddziałami terenowymi.

Dziękujemy za wszystkie oddane głosy oraz wszelkie oznaki wsparcia, jesteście najlepsi!

A tak oto prezentuje się nasz 🏆 🏆 🏆 dyplom.

Jest 💪💪💪 moc! 😀

Ekomersy 2015: Zdobywamy I miejsce w kategorii "Akcja promocyjna sklepu"

 

Przeczytaj także