Efekt pandy Marty Kisiel – Tereska Trawna powraca!

Gdy Tereska Trawna wkracza do akcji, lepiej ratuj się, kto może! A przynajmniej niech kto może schodzi z drogi! „Umiarkowana entuzjastka” joggingu i wirtuozerka w dziedzinie księgowości powraca! Efekt pandy Marty Kisiel, czyli kontynuacja Dywanu z wkładką pojawi się na półkach księgarń już we wrześniu. Więcej informacji o fabule i premierze nowej komedii kryminalnej znajdziecie poniżej.

Efekt pandy Marty Kisiel - Tereska Trawna powraca!

Efekt pandy Marty Kisiel – nowa komedia kryminalna z Tereską Trawną!

SPA i smog, romanse i mordobicie, bździągwa w futrze oraz zaginiony trup, czyli druga część świetnie przyjętej komedii kryminalnej „Dywan z wkładką”.

Okazuje się, że nawet uroczy, nieduży własny dom w małej miejscowości, położony w pobliżu zielonego, kojąco szumiącego lasu nie daje gwarancji świętego spokoju. Nie w sąsiedztwie, w którym w zwiniętym dywanie znaleźć można kłopotliwą „wkładkę”.

Po przeżyciach związanych z rzeczoną wkładką Tereska Trawna ma prawo odczuwać przytłaczający nadmiar wrażeń. W tej sytuacji jak nic przyda się odpoczynek, dlatego mąż namawia ją na jak najbardziej zasłużony wyjazd do SPA. Ma być sielsko i widoczki mają być ładne.

Babski wypad zaplanowany jest w składzie: cztery kobiety i psica zwana Pindzią. Niestety cały misterny wypoczynkowy plan bierze w łeb pierwszego dnia po przyjeździe do usytuowanego w górach przybytku odnowy ducha i ciała. Okazuje się bowiem, że na miejscu czyha już przyczajony zbrodzień…

Nie z Trawnymi takie numery!

Efekt pandy Marty Kisiel – kiedy premiera książki?

Premiera Efektu pandy jest zaplanowana na 29 września 2021 roku.

Komedia ukaże się nakładem Wydawnictwa W.A.B.

Najnowszą książkę autorstwa Marty Kisiel już teraz możecie zamówić W TYM MIEJSCU.

Książki Marty Kisiel

Marta Kisiel to autorka znana przede wszystkim miłośnikom komedii kryminalnych oraz fantastyki.

Serca czytelników podbiła między innymi serią książek dla dzieci o Małym Lichu (m.in. Małe Licho i tajemnica Niebożątka).

Książki autorki znajdziecie TUTAJ.

Zobacz także:

Przeczytaj także