Echo z otchłani – Remigiusz Mróz

Echo z otchłani - sprawdź na TaniaKsiazka.plEcho z otchłani to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników literatury science fiction. Poza tym powody do zadowolenia mają przede wszystkim fani twórczości Remigiusza Mroza. Ponieważ prezentowana dziś książka to nic innego jak kontynuacja bestsellera pt. Chór zapomnianych głosów. Najnowsza propozycja polskiego pisarza jest w sprzedaży już od 12 lutego 2020 roku. Jeśli zatem do tej pory nie było Wam po drodze z twórczością tego autora, dziś jest idealny moment, by nadrobić zaległości. Koniecznie sprawdźcie, czym tym razem zaskoczy was Mróz!

Echo z otchłani – dalsze losy Håkona Lindberga, Dija Udina Alhassana i Ellyse

ISS Kennedy powrócił na Ziemię, która w niczym nie przypomina planety sprzed kilkuset lat. Ponieważ po globalnym kataklizmie stała się jałowym pustkowiem. A w związku z tym na jej powierzchni przetrwali tylko nieliczni. Ocalałe statki Ara Maxima są bezpieczne na orbicie, czekając na dalsze instrukcje tych, którzy podejmą się odbudowy ludzkości.

Jednak, co tak naprawdę zdarzyło się na Ziemi? I czy okrętom na pewno nic nie grozi? W końcu przecież wróg wygrał proelium i czeka gdzieś pośród gwiazd, świadomy istnienia gatunku ludzkiego. Jeden z nich nadal znajduje się w kriokomorze Kennedy’ego. I będzie miał szansę, by odkupić swoje winy.

Echo z otchłani to kolejna już, zaskakująca i wciągająca opowieść od Remigiusza Mroza, który przyzwyczaił czytelników do zupełnie innej odsłony swojego literackiego kunsztu. Tym razem serwuje odbiorcom pełnoprawną historię z gatunku science fiction, która zainteresuje każdego miłośnika gatunku. W związku z tym, jeśli poszukujecie czegoś nieoczywistego, zaskakującego i wartego uwagi, koniecznie sprawdźcie tę pozycję.

Przypominamy, że książka pt. Echo z otchłani w sprzedaży na rynku pojawi się już 12 lutego bieżącego roku. Prezentowany dziś tytuł znajdziecie tutaj.

Natomiast tutaj znajdziecie pierwszą część pt. Chór zapomnianych głosów. Jeszcze raz polecamy tę powieść każdemu, kto do tej pory nie miał okazji zapoznać się z twórczością polskiego pisarza. Koniecznie sprawdźcie, w czym tkwi sekret jego ewenementu i popularności. Gwarantujemy, że nie pożałujecie.

Przeczytaj także