E-booki wydawnictwa KtoCzyta.pl o 50% taniej

Lubicie wracać do czytania książek, które weszły do kanonu literatury? Ja lubię, zwłaszcza gdy mogę je czytać w formie e-booków. To bardzo wygodne, bo taką e-książkę mogę mieć zawsze przy sobie np. w smartfonie.

E-booki wydawnictwa KtoCzyta.pl o 50% taniej. Sprawdź w TaniaKsiążka.pl

E-booki wydawnictwa KtoCzyta.pl o 50% taniej

Wydawnictwo KtoCzyta.pl ma w swojej ofercie ma w swojej ofercie e-booki literatury: popularnej, dziecięcej i młodzieżowej, pięknej, faktu w tym też (biografie i wspomnienia).

Wszystkie elektroniczne książki możesz czytać na komputerze, tablecie, smartfonie, e-czytniku oraz Kindlu.  W naszej księgarni TaniaKsiążka.pl możesz kupić wszystkie E-booki wydawnictwa KtoCzyta.pl o 50% taniej.

Sprawdź! E-booki wydawnictwa KtoCzyta.pl o 50% taniej

Tutaj możesz wybierać spośród wielu tytułów. A ja polecam Ci moje ulubione:

Nad Niemnem. Eliza Orzeszkowa. E-book KtoCzyta.pl

To przepiękna powieść, którą warto przeczytać więcej niż raz. Jej akcja toczy się około 1885 roku. Wątkiem wiodącym jest opowieść o miłości Justyny Orzelskiej i Jana Bohatyrowicza. Ale Orzeszkowa podejmuje też inne tematy społeczne, polityczne i historyczne. Książka to portret szlachty nadniemeńskiej, która musi sprostać nowym warunkom społeczno-ekonomicznym.

To opowieść o wierze w siłę i wartość człowieka oraz o tym, że we współczesnym świecie nie ma miejsca na szerzone przez romantyków podejście do życia, na gloryfikowanie ofiarności i przeszłości.

Druga Księga Dżungli. Rudyard Kipling. E-book KtoCzyta.pl

To opowiadania o dalszych losach Mowgliego, chłopca wychowanego przez wilki w egzotycznej, indyjskiej dżungli.

Razem ze swoimi niezwykłymi przyjaciółmi: niedźwiedziem Balloo, panterą Bagerą, chłopiec przeżywa wiele niesamowitych przygód.

 

 

Przygody Tomka Sawyera. Mark Twain. E-book KtoCzyta.pl

To klasyczna powieść dla młodzieży, która po raz pierwszy została wydana w 1876 roku.

Tomek Sawyer mieszka z ciocią Polly, młodszym przyrodnim bratem Sidem i kuzynką Mary w miasteczku St.  Petersburg nad rzeką Missisipi. To straszny łobuz, który lubi wagarować. To sprytny i inteligentny chłopak, który ma awersję do wykonywania poleceń. Jego najlepszym przyjacielem jest Huckleberry Finn. Razem przeżywają emocjonujące i niebezpieczne przygody.

 

Sprawdź wszystkie E-booki wydawnictwa KtoCzyta.pl o 50% taniej!

E-booki wydawnictwa KtoCzyta.pl o 50% taniej. Sprawdź w TaniaKsiążka.pl

Przeczytaj także