E-booki KtoCzyta.pl o 50% taniej!

Na pewno wśród nas jest całkiem spore grono książkowych zapaleńców, którzy coraz częściej sięgają po książki w wersji cyfrowej, niż po tradycyjne, drukowane. To, że możesz zabrać ze sobą książkę wszędzie, bo masz ją na tablecie, smartfonie lub poręcznym czytniku, jest bardzo praktyczne. Specjalnie dla tych z nas, którzy cenią sobie właśnie takie książki, ponownie startujemy z wielką promocją na e-booki Wydawnictwa KtoCzyta.pl. Już dzisiaj możesz kupić je o połowę taniej!

E-booki KtoCzyta.pl o 50% taniej!

E-booki KtoCzyta.pl o 50% taniej!

Wśród e-booków tańszych nawet o 50% znajdziesz mnóstwo klasycznych książek, które na stałe zapisały się w historii literatury i kultury np. prozę, poezję, czy traktaty filozoficzne. To też książki z nurtu literatury popularnej np. kryminały i powieści obyczajowe. Na pewno, każdy fan elektronicznych książek znajdzie coś dla siebie.

E-booki tańsze o połowę! Sprawdź >>

Mnie najbardziej zainteresowały właśnie te e-booki Wydawnictwa KtoCzyta.pl:

Najpiękniejsze baśnie polskie

Wszyscy znamy klasykę baśni europejskiej: Andersena, Braci Grimm, Puszkina, a zapominamy czasem o tym, że w zasięgu ręki mamy piękne, klasyczne baśni polskie.

Bajki taki jak: Szklana góra, Waligóra i Wyrwidąb, Twardowski, Kwiat paproci, Królowa Bałtyku, O śpiących rycerzach w Tatrach i wiele innych znajdziecie właśnie tu.

 

Zemsta Grzegorza Burowa Aleksander Błażejowski

To klasyczna powieść kryminalno-sensacyjna pisarza tworzącego w okresie międzywojnia.

Tłem fabularnym jest malownicza Moskwa i kwitnąca Warszawa. Stefan Barczyński zostaje uwikłany w zagadkową sprawę. Okazuje się, że być może ludzie, z którymi się w ostatnim czasie zetknął, nie stanęli na jego drodze przypadkiem.

365 obiadów Lucyna Ćwierczakiewiczowa

To najsłynniejsza książka kucharska zawierająca klasyczne polskie przepisy. Skorzystają z niej ci, którzy mają już doświadczenie w kuchni i poszukują nowych inspiracji i  ci, którzy dopiero uczą się gotować.

Po części z 458 przepisami zamieszczono 4-posiłkowe menu na każdy dzień roku.

Autorka urodziła się w 1829 roku i była znaną postacią w XIX-wiecznej Warszawie, dlatego mogę się założyć, że wiele potraw Was mile zaskoczy. 😉

Wszystkie e-booki Wydawnictwa KtoCzyta.pl znajdziecie tutaj!

Nie zwlekajcie, bo promocja trwa tylko do 3 września!

E-booki KtoCzyta.pl -50% taniej!

Przeczytaj także