E-booki, czyli książki dostępne bezpiecznie i od ręki ;)

Dobra książka elektryzuje, podkręca napięcie, jest kontaktem ze światem niezwykłej wyobraźni. Złap książkę elektroniczną i to taką bez ryzyka porażenia. Sięgaj po e-booki, książki dostępne od ręki!

E-booki, czyli książki dostępne bezpiecznie i od ręki w TaniaKsiazka.pl >

Wraz z zagrożeniem epidemicznym i ograniczeniem wychodzenia z domu wzrosło zainteresowanie czytelników e-bookami. Nic dziwnego, w końcu książka elektroniczna to taka, która możesz mieć praktycznie od ręki, bez wychodzenia do paczkomatu i bez kontaktu z kurierem. Teraz to książka, którą możesz mieć najbezpieczniej. Dodatkowo e-book to idealne rozwiązanie dla niecierpliwych czytelników. Takich, którzy zamawiają książki i nie mogą spać z oczekiwania na wysyłkę 🙂 Bo e-booki to czytanie błyskawiczne: zamawiasz, płacisz… i masz 🙂

Elektroniczne czytanie błyskawiczne. Sprawdź e-booki >>

A nasze, TanioKsiążkowe e-booki, to jednocześnie książki z rabatem. Przecież nas znasz i wiesz, że nie mogłoby być inaczej – zniżka musi być!

Po jakie elektroniczne, błyskawiczne książki sięgniesz? Może masz ochotę na jakiś bestseller?

Normalni ludzie - kup na TaniaKsiazka.pleBook Normalni ludzie Sally Rooney

Bestsellerowy debiut irlandzkiej pisarki. Przez kilka lat śledzimy wyjątkową relację między dwojgiem ludzi wchodzących w dorosłość: Marianne i Connella. Chodzą do tej samej szkoły, przyjaźnią się, choć w szkole nie utrzymują kontaktów. Ona jest outsiderką trzymająca się na uboczu i nie obchodzi jej to, co myślą inni. On jest jednym z popularniejszych chłopaków w klasie… Rooney w swojej książce zadaje pytanie, co znaczy być normalnym człowiekiem? Czy jest jakaś definicja normalności?

Sprawdź e-book >>

Stażystka - sprawdź na TaniaKsiazka.pleBook Stażystka Alicja Sinicka

Ta książka to połączenie thrillera psychologicznego i romansu.

Klaudia chce uciec od swojego dotychczasowego życia. Udaje jej się zdobyć świetnie płatną pracę stażystki w jednej w większych firm w Oławie. Dziewczyna szybko odkrywa, że poprzednie stażystki zginęły w zagadkowych okolicznościach, do tego angażuje się w dwuznaczną relację z nowym szefem.

Sprawdź e-book >>

Unorthodox - sprawdź w TaniaKsiazka.pleBook Unorthodox. Jak porzuciłam świat ortodoksyjnych Żydów Deborah Feldman

Na podstawie tej autobiograficznej książki powstał miniserial, który od niedawna można oglądać na Netflixie.

Brooklyn, Nowy York i dziewczyna, która nie zna innej rzeczywistości niż chasydzka społeczność. Życie pełne zakazów i nakazów – tak wyglądał świat Deborah, zanim zdecydowała się uciec.

Sprawdź e-book >>

E-booki z dodatkową zniżką możesz złapać do końca kwietnia. Sięgnij po bezpieczną lekturę, którą możesz mieć błyskawicznie.

Złap e-booki >>

E-booki, czyli książki dostępne bezpiecznie i od ręki w TaniaKsiazka.pl >

 

Przeczytaj także