Lekkie książki na lato – sprawdźcie!

Dziś z przyjemnością zaprezentujemy wam lekkie książki na lato. Zestawienie składa się z gorących nowości, które są już dostępne w sprzedaży na naszym rynku. Ponadto są to przede wszystkim polskie dzieła, nie zabraknie jednak też kilku zagranicznych hitów. Na dzisiejsze propozycje szczególną uwagę powinny zwrócić czytelniczki, które uwielbiają literaturę obyczajową czy romantyczne historie. Jedno jest pewne. Nawet najbardziej wymagająca odbiorczyni znajdzie tu coś dla siebie. Jak wiadomo, słońce za oknem sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Obojętnie czy na balkonie, w przydomowym ogródku czy parku – warto mieć przy sobie wciągającą książkę, która umili wam relaks. Wybrane przez nas tytuły sprawdzą się doskonale w tych letnich warunkach. Koniecznie to sprawdźcie!

Syreny - kup na TaniaKsiazka.plLekkie książki na lato – Syreny

Majka wyjeżdża z Warszawy do spokojnego nadmorskiego Burzewa. To właśnie tam dołącza do ekipy Syren, pięknych kobiet, które polują na bogatych przystojniaków w nadbałtyckich klubach. Jednak bohaterce przyświeca pewien plan – sekretny projekt. Jednocześnie kobieta chce uchronić przyjaciółki przed kłopotami. Jednak już wkrótce jej życie zaczyna uprzykrzać przystojny turysta, a jej plan chwieje się w posadach.

Lekkie książki na lato – W tę samą stronęW tę samą stronę - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Nina i Adrian podczas pierwszego spotkania mocno się pokłócili i mieli nadzieję, że już nigdy się nie spotkają. Łagodnie mówiąc, ta dwójka po prostu nie przepada za sobą. Wkrótce jednak lądują pod jednym dachem i muszą znieść swoje towarzystwo, by pomóc najbliższej im osobie. Wtedy też zaczynają dostrzegać, jak wiele ich łączy. Jest jednak pewien kłopot. Adrian ma żoną, a Nina chłopaka.

Lekkie książki na lato - zobacz na TaniaKsiazka.plLekkie książki na lato – Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma

Aśka, Sylwia i Magda to przyjaciółki, które znają się od czasów studiów. Dzisiaj są koło czterdziestki, a życie zdążyło boleśnie zweryfikować ich młodzieńcze wyobrażenia o szczęściu. Pewnego dnia bez żadnego wyjaśnienia znika Magda. W związku z tym jej przyjaciółki niezwłocznie ruszają na jej poszukiwania. Każda otrzyma od losu szansę naprawienia własnych błędów, ale czy wszystkie będą umieć tę szansę wykorzystać?

Lekkie książki na lato – Wy(sz)czekana miłośćWy(sz)czekana miłość - kup na TaniaKsiazka.pl

Piotra od dawna prześladuje pech – traci mieszkanie i pracę. W związku z tym decyduje się na desperacki krok i przenosi się pod dach ciotki. Na szczęście ta wyjeżdża do sanatorium, więc mężczyzna spędzi ten czas sam. No prawie. W zamian za pomoc ciotki musi zająć się jej pieskiem, Terpentyną. A to niemałe wyzwanie dla kogoś, kto całą swoją uwagę skupia na płci pięknej. Gdy Terpentyna niespodziewanie znika, a ciotka zapowiada wcześniejszy powrót, mężczyzna musi szybko odnaleźć niesfornego czworonoga i sprowadzić go do domu. A wszystko wskazuje na to, że za zniknięcie psa odpowiada niedawno poznana artystka.

Lekkie książki na lato - zobacz na TaniaKsiazka.plLekkie książki na lato – Seks w wielkim mieście…i co dalej?

Sześć przyjaciółek w średnim wieku, które  próbują rozgryźć zjawisko randkowania i budowania związków. Mimo ich wieku nie zabraknie tu burzliwych uniesień, wzlotów i bolesnych upadków. To błyskotliwa, a zarazem satyryczna opowieść o miłości i życiu. A także o presji, jaką świat wywiera na kobiety, by zachowały wieczną młodość i dążyły do tego, by mieć wszystko i idealnie wyglądać.

Lekkie książki na lato – Droga do ciebieDroga do ciebie - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Cooper, typowa dziewczyna z sąsiedztwa, która uwielbia jogę, swojego psa i gorąco pragnie przenieść się do dużego miasta. Pewnego dnia w barze, w którym pracuje, tajemniczy nieznajomy zadaje jej z pozoru proste pytanie: „Co daje ci szczęście?”.

Emery jest właśnie w trakcie podróży, swoistego roadtripu po kraju. Ponieważ chce poszukać szczęścia i w ten sposób odkryć prawdę o sobie samym. Bohaterka postanawia rzucić wszystko i ruszyć z nim w dalszą drogę.

Przeczytaj także