Poradnikowe zapowiedzi dla każdego

Dziś przed wami poradnikowe zapowiedzi, które już niebawem pojawią się w sprzedaży. Prezentowane tytuły cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród czytelników na całym świecie. Poza tym coś dla siebie znajdzie tu absolutnie każdy. Ponieważ umieściliśmy tu poradniki, dotyczące wychowywania psów, książki psychologiczne czy na temat zdrowia oraz motywacji. W związku z tym, jeśli poszukujecie informacji, co nowego pojawi się już niebawem na naszym rynku, trafiliście idealnie. Zatem koniecznie to sprawdźcie, zaczynamy!

Sekret grzecznego psa - zobacz na TaniaKsiazka.plPoradnikowe zapowiedzi – Sekret grzecznego psa

Chcecie, aby wasz pupil był najszczęśliwszym czworonogiem na świecie, a przy tym był grzeczny? Dobrze się składa, ponieważ ten poradnik pomoże wam go lepiej zrozumieć, a także nauczy, jak radzić sobie z jego wychowaniem. Autor m.in. zdradza, skąd biorą się niepożądane nawyki i nieodpowiednie zachowanie u waszego pupila. Podpowie też, jak uniknąć najczęściej popełnianych błędów lub korygować te już popełnione. No i pomoże wam uzyskać autorytet przewodnika stada u waszego psa. To jednak nie wszystko, ponieważ czeka was tu znacznie więcej!

Książka dostępna od 29 kwietnia 2020 roku.

Poradnikowe zapowiedzi – Wszystko jest łatwiejsze, niż nam się wydajePoradnikowe zapowiedzi - kup na TaniaKsiazka.pl

Autor jest specjalistą od zdrowia psychicznego, tym samym w swojej książce wyjaśnia, jak pracować, żeby czerpać z tego przyjemność. Poza tym podpowiada, co robić, by radykalnie wyzbyć się kompleksów i dlaczego warto postrzegać stratę, jako szansę. Ponadto czytelnicy znajdą tu praktyczne ćwiczenia, które nie tylko pomagają nauczyć się, jak wzorowo dawać sobie radę z trudnymi osobami. Dadzą wam narzędzia do tego, by być w stanie przebaczać i umieć zapominać.

Książka dostępna od 22 kwietnia 2020 roku.

Co nam leży na wątrobie - kup na TaniaKsiazka.plPoradnikowe zapowiedzi – Co nam leży na wątrobie

O wątrobę należy właściwie dbać i wiedzą o tym wszyscy. Co jednak jej służy, a co nie? Jakie sygnały powinny nas zaniepokoić? Prof. Didier Samuel, jeden z najwybitniejszych francuskich hepatologów przychodzi wam z pomocą. Dzięki temu dowiecie się o prawdziwych przyczynach marskości wątroby. Szkodliwe mity zostały tu w pełni zdemaskowane! Poznacie też, na czym polega fascynujący system regeneracji wątroby oraz dowiecie się, jak poszczególne diety działają na wasz organizm. A do tego nie zabraknie tu naukowej ocenie skandalu wokół szczepionki przeciwko żółtaczce typu C.

Książka dostępna od 16 kwietnia 2020 roku.

Poradnikowe zapowiedzi – Wyrzuć z głowy słoniaPoradnikowe zapowiedzi - kup na TaniaKsiazka.pl

Ta książka pomoże wam zrozumieć ukryte motywy działania nas, ludzi. Dlaczego by osiągnąć cel, oszukujemy czasem nie tylko innych, ale też siebie? Im mniej wiemy o naszych ukrytych motywach, tym lepiej. I dlatego nie lubimy rozmawiać, czy nawet myśleć o tym, jak bardzo jesteśmy samolubni. To właśnie jest zjawisko „słonia w głowie”. Tym samym dzięki tej książce skonfrontujecie się z tymi ukrytymi motywami, namierzycie ciemne i niezbadane zakamarki ludzkiej psychiki. A dzięki temu nauczycie się lepiej rozumieć siebie.

Książka dostępna od 22 kwietnia 2020 roku.

Jak się nie dać menopauzie - kup na TaniaKsiazka.plPoradnikowe zapowiedzi – Jak się nie dać menopauzie

Dzięki temu poradnikowi nauczycie się rozpoznawać i rozumieć wszelkie objawy, związane z menopauzą. Ponadto znajdziecie tu praktyczne rady i podpowiedzi, jak łagodzić nieprzyjemne objawy. Między innymi za pomocą aktywności fizycznej i ćwiczeń, które mogą być wykonywane również w domu. Cała wiedza przekazana jest w bardzo przystępny sposób, dzięki czemu wyniesiecie z tej lektury bardzo wiele cennych wskazówek i rad.

Książka dostępna od 23 kwietnia 2020 roku.

Przeczytaj także