Dziewiąty tom sagi o Lipowie już w kwietniu!

Dziewiąty tom sagi o Lipowie. Nora - kup na TaniaKsiazka.plDziewiąty tom sagi o Lipowie już niebawem ujrzy światło dzienne. Książka autorstwa Katarzyny Puzyńskiej pojawi się w sprzedaży 17 kwietnia 2018 roku. Jest to bez wątpienia doskonała wiadomość dla wszystkich miłośników twórczości polskiej pisarki oraz tych, którzy uwielbiają literaturę kryminalną. Dopiero rozpoczynacie przygodę z tym gatunkiem? Koniecznie zwróćcie uwagę na bestsellerową serię, której kolejną część mamy przyjemność dziś Wam zaprezentować.

Dziewiąty tom sagi o Lipowie – powrót mistrzyni polskiego kryminału

Berenika to zbuntowana dziewczyna, która lubi podążać własnymi ścieżkami. Kiedy więc po raz kolejny znika z domu, początkowo nikt nie spodziewa się, że może grozić jej niebezpieczeństwo. Jednak szybko okazuje się, że tym razem sytuacja wygląda zupełnie inaczej, niż zazwyczaj. Co więcej, w całą sprawę wydaje się zaangażowany ojciec jednego z policjantów.

W tym samym czasie, w szpitalu psychiatrycznym oddalonym o kilkadziesiąt kilometrów, zostaje zabita pacjentka. Szybko wychodzi na jaw, że kilka godzin przed śmiercią, ofiara wysyła enigmatyczną wiadomość. Prosi w niej o pomoc, tak jakby wiedziała, że ktoś czyha na jej życie.

Obok karuzeli, która już od wielu lat jest nieczynna, znaleziono brutalnie okaleczone ciało. Czy ma to jakiś związek z dotychczasowymi wydarzeniami? I jakie tajemnice skrywa studnia w zagajniku wśród pól? Aspirant Daniel Podgórski ma na głowie nie tylko mroczne śledztwo w sprawie zabójstw. Mężczyzna musi również uporządkować własne życie. Czy w końcu mu się to uda? I czy powstrzyma mordercę, nim pojawi się kolejna ofiara?

Przypominamy, że dziewiąty tom sagi o Lipowie pt. Nora dostępny będzie od 17 kwietnia 2018 roku. Książkę znajdziecie tutaj. Polecamy ją gorąco wszystkim miłośnikom polskich kryminałów. Jeśli do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z twórczością Katarzyny Puzyńskiej, koniecznie nadróbcie zaległości! Gwarantujemy, że nie pożałujecie. Najnowszą książką autorka udowadnia, że wciąż jest w szczycie formy i jeszcze niejednokrotnie zaskoczy czytelników. Nie ma więc co się dziwić, że jej powieści zyskują status bestsellerów i wciąż podbijają serca nowych odbiorców.

Przeczytaj także