„Dziewczyna z pociągu” z filmową okładką!

Dziewczyna z pociąguDziewczyna z pociągu, której autorką jest Paula Hawkins wciąż budzi niemałe zainteresowanie wśród czytelników i fanów pisarki na całym świecie. Na ten fakt dodatkowo wpływa film, który lada chwila ukaże się na ekranach kin.

Dziewczyna z pociągu z okładką filmową

Dziewczyna z pociągu już od 15 września tego roku będzie dostępna z okładką filmową. Oczywiście TaniaKsiazka.pl wzięła pod uwagę fakt, że wielu fanów może mieć już na półkach swój egzemplarz, dlatego też na książkę z okładką filmową nałożyliśmy rabat w wysokości 25%! Tym samym jest to świetna okazja nie tylko dla miłośników filmowych wydań, ale również dla tych, którzy posiadają już powieść. Poza tym, należy pamiętać, że książka to świetny pomysł na prezent. Jak widać, możliwości na wykorzystanie 25% obniżki ceny Dziewczyny z pociągu jest wiele.

Dziewczyna z pociągu to historia, której główną bohaterką jest Rachel, prowadząca dotąd normalne, spokojne życie. Wszystko zmienia się pewnego ranka, kiedy jak co dzień do pracy podróżuje tym samym pociągiem. Niezmienna od lat trasa sprawiła, że Rachel zaczęła odczuwać pewną więź z mieszkańcami mijanego osiedla. Tego feralnego poranka okazało się, że być może zyska szansę na realną podróż w owe miejsce. Choć tylko przez kilkanaście sekund była świadkiem szokującego wydarzenia wie, że od tej chwili jej życie ulegnie zmianie. Czy na lepsze?

Film Dziewczyna z pociągu do polskich kin trafi 7 października bieżącego roku. Za reżyserię odpowiada Tate Taylor, zaś scenariuszem zajął się Erin C. Wilson. My oczywiście gorąco zachęcamy do kupna książki z okładką filmową, którą teraz możecie nabyć o 25% taniej!

Przeczytaj także