Dziennik. Wyprawa 1907. Zakazane kopalnie – nowa interaktywna gra książkowa

Przygoda bez wychodzenia z domu, a nawet bez ruszania się z wygodnej kanapy ? A może jednak w plenerze, ale gdzieś na odludziu, wśród pięknych okoliczności przyrody? Czemu nie! Dziennik. Wyprawa 1907. Zakazane kopalnie to nowa książkowa gra interaktywna od Fox Games, w którą można wkręcić się w dowolnym miejscu na świecie. Jaką historię twórcy przygotowali dla graczy tym razem? O tym piszę poniżej.

Dziennik. Wyprawa 1907. Zakazane kopalnie - nowa interaktywna gra książkowa

Dziennik. Wyprawa 1907. Zakazane kopalnie

Zapowiada się mroczna, wciągająca przygoda… Wyobraźcie sobie kopalnię, opuszczoną dawno temu – przed stu laty. W jej ciemnych, zapomnianych korytarzach odnaleziono tajemniczy dziennik. Teraz ląduje on w Waszych rękach.

Z jego pomocą możecie krok po kroku zanurzyć się coraz głębiej w plątaninę klaustrofobicznych, dusznych korytarzy… Czy odważycie się zapuścić dalej, aby odkryć, jaki sekret skrywa stara kopalnia?

Zakazanych kopalniach znajdziemy ponad 40 nowych zagadek, połączonych ze sobą wciągającą linią fabularną. Twórcy interaktywnej gry zadbali także o intuicyjne podpowiedzi. Z pewnością mogą być one bardzo pomocne w chwilach, w których utkniemy w martwym punkcie. Dodatkowo wydawca zapowiedział również wygodny system zapisu stanu gry, dzięki któremu łatwo odnajdziemy się w rozgrywce po przerwie.

Książkowe gry interaktywne z serii Dziennik

Zakazane kopalnie to druga z trzech gier zapowiadanych w serii Wyprawa 1907. Fabuła poprzedniej części, czyli Dziennika. Wyprawy 1907 jest umiejscowiona na statku i zawiera zapis wydarzeń z feralnego rejsu.

Dużą popularność wśród graczy zyskały już pierwsze części serii: Dziennik 29 oraz Dziennik 29. Przebudzenie. Szybko stały się bestsellerami i były często wybierane na prezenty.

Jeśli jeszcze nie graliście w poprzednie części Dziennika, nic straconego! Poszczególne gry można przechodzić w dowolnej kolejności.

Podoba Wam się taka forma rozgrywki i chcielibyście coś podobnego zaproponować swoim dzieciom? Sprawdźcie Dziennik: Zagadkowa podróż: ta część dostosowana jest do możliwości najmłodszych graczy, nie wymaga także dostępu do internetu, pociechy mogą więc grać samodzielnie.

Zobacz także:

Przeczytaj także