Dzień Papieża Jana Pawła II – promocja na książki i czasopisma religijne

Dzień Papieża Jana Pawła II – promocja na książki i czasopisma religijne! Sprawdź >>16 października obchodziliśmy Dzień Papieża Jana Pawła II. To święto upamiętnia historyczne wydarzenie, jakim był wybór Polaka na papieża. Również chcieliśmy to uczcić, dlatego przeceniamy całą kategorię książek i czasopism religijnych nawet o 35%. Promocja potrwa do 24 października.

Dzień Papieża Jana Pawła II

16 października 1978 roku arcybiskup krakowski kardynał Karol Wojtyła został wybrany na papieża, czym wprawił w osłupienie cały świat. Był on pierwszym od 355 lat biskupem Rzymu, który nie pochodził z Włoch. Jak się później okazało nie było to jedyne zaskoczenie, ponieważ Jan Paweł II stał się jednym z najbardziej lubianych i najwybitniejszych zwierzchników Kościoła. Ten wybór zapoczątkował nową epokę nie tylko w dziejach Kościoła, ale także całego świata. Karol Wojtyła zapisał się na kartach historii wieloma wydarzeniami – wizytą w Wielkiej Brytanii, Białym Domu i Sejmie RP, licznymi pielgrzymkami, podczas których spotykał się z chorymi i prześladowanymi, czy wybaczeniem swojemu zamachowcowi, który targnął się na życie Jana Pawła II podczas audiencji generalnej na placu św. Piotra w Rzymie. Karol Wojtyła pełnił funkcję zwierzchnika Kościoła do końca swego życia, ale pozostanie w naszych sercach i pamięci już na zawsze.

Książki i czasopisma religijne do 35% taniej

Religia od zarania dziejów znajdowała się w centrum zainteresowania człowieka. Książki religijne zawierają w sobie uniwersalne mądrości i zasady dotyczące życia, którymi może kierować się każdy człowiek, niezależnie od wyznania. Są również kopalnią wiedzy dla wszystkich osób, które pasjonują się religioznawstwem, historią kościoła i zagadnieniami związanymi z etyką religijną. W naszej bogatej ofercie książek i czasopism religijnych znajdziecie modlitewniki oraz śpiewniki, biografie, rozmyślania religijne i wiele innych pozycji, które pomogą Wam zgłębić istotę duchowości. Znajdziecie tam dzieła Jana Kaczkowskiego, Szymona Hołowni, Katarzyny Olubińskiej, Beaty Pawlikowskiej oraz wielu, wielu innych. Dodatkowo do 24 października wszystkie książki i czasopisma religijne są w niższej cenie nawet o 35%!

Pełna lista książek
objętych promocją znajduje się TUTAJ

Obniżka potrwa do 24 października.

Dzień Papieża Jana Pawła II – promocja na książki i czasopisma religijne! Sprawdź >>

Przeczytaj także