Idealny prezent na Dzień Matki w TaniaKsiążka.pl!

prezenty

źródło: burkatron DIY

Nasze kochane mamy będą miały wkrótce swoje święto. Warto zastanowić więc i wybrać prezent na Dzień Matki, który możemy im w tym dniu podarować. TaniaKsiążka.pl śpieszy z podpowiedziami.

Wybraliśmy książki, które spodobają się mamom, w różnych gatunkach do wyboru. Do tego proponujemy wybrać TanioKsiążkową koszulkę z napisem: Fajna mama i prezent gotowy. Ewentualnie można jeszcze dokupić piękną różę! Oczywiście nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie dodali do tego, wspaniałego rabatu, tym razem do 40%!

Prezenty na Dzień Mamy

Prezent na Dzień Matki – dla wrażliwych serc 

Na naszej nowej, promocyjnej liście znajdziecie wiele interesujących tytułów, chociażby Był sobie pies, niekwestionowany bestseller tego roku, czy Zapisane w wodzie, Pauli Hawkins, autorki Dziewczyny z pociągu. Wrażliwe serce Mam, z pewnością nie będzie obojętne na Sekretne życie drzew, Petera Wohlleben’a, w którym autor opowiada między innymi o tym, że dorosłe drzewa-matki opiekują się swoimi młodymi. Chata, Williama Paula Young’a to także doskonały przykład książki, która będzie bardzo dobrą propozycją na Dzień Matki. Opowiada, co prawda o przeżyciach ojca, a nie matki, ale miłość do dziecka nie ma płci. Chata to także rozmowa z Bogiem i dla tych wątpiących i dla tych wierzących.

Prezent na Dzień Matki – książka plus koszulka lub kubek

Na TanioKsiążkowej liście, znajdziecie książki z niemal każdej literackiej półki, zarówno kryminały, jak i romanse czy biografie. Z pewnością doskonale wiecie, co spodoba się Waszej mamie, a jeśli nie, kierujcie się oznaczeniami: bestseller. Wtedy macie niemal 99% prawdopodobieństwa, że książka, którą upatrzyliście, będzie trafionym zakupem.

Zerknijcie także na TanioKsiążkowe koszulki z napisem: Fajna mama i TanioKsiążkowe kubki z dinozaurem. To także bardzo fajne propozycje prezentów dla mamy.

Przeglądajcie naszą listę, poznajcie nasze propozycje i znajdźcie wymarzony prezent. A dla wszystkich Mam życzymy wszystkiego najlepszego, w tym specjalnym dniu. 🙂

Nasze propozycje na Dzień Mamy znajdziecie: TUTAJ

Przeczytaj także