Dzień, w którym cię straciłam – Fionnuala Kearney

Dzień, w którym cię straciłam to najnowsza książka irlandzkiej pisarki, Fionnuala Kearney. Premiera powieści na polskim rynku przewidywana jest na 20 kwietnia 2018 roku. Ten utwór przypadnie do gustu wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej i obyczajowej. Kearney zdobyła serca Czytelniczek na całym świecie powieścią pt. You, me AND other people. Teraz udowadnia, że jej ogromny sukces nie był kwestią przypadku. Jeśli zatem poszukujecie niezwykle wzruszającej historii, która poruszy każde serce, koniecznie sprawdźcie tę pozycję. Gwarantujemy, że nie pożałujecie.

Dzień, w którym cię straciłam – opowieść o życiu, stracie i niezniszczalnych więzach

Główną bohaterką jest Jess, której życie z dnia na dzień dramatycznie się zmienia. Kobieta otrzymuje najgorsze wieści, jakie może usłyszeć matka. Jej córka, Anna, zaginęła w lawinie podczas jazdy na nartach. Jednak Jess, mimo ogromnego żalu i cierpienia, musi znaleźć siły, by żyć dalej. Jej pięcioletnia wnuczka, Rose, potrzebuje opieki i bohaterka zrobi wszystko, by odpowiednio się nią zająć.

Jednak, kiedy Jess z niecierpliwością wyczekuje wieści o zaginionej córce, powoli zaczyna odkrywać tajemnicze życie Anny. Już wkrótce kobieta odkryje tajemnicę Anny, która na zawsze odmieni jej życie. Ponadto matka będzie musiała zmierzyć się z jej trudną przeszłością. Bardzo szybko okaże się, że dzień, w którym Jess straciła córkę, jest również dniem, w którym odkryła, że tak naprawdę nic o niej nie wiedziała.

Przypominamy, że powieść pt. Dzień, w którym cię straciłam na polskim rynku pojawi się 20 kwietnia bieżącego roku. Książkę znajdziecie tutaj. Fionnuala Kearney stworzyła historię, wobec której żadna z czytelniczek nie pozostanie obojętna. Zwłaszcza jeśli są matkami. Ta opowieść przenika do głębi duszy, porusza serce i wyciska łzy. Ponadto to także niezwykle intrygująca powieść, którą czyta się z niesamowitą lekkością, dzięki stylowi pisarki. Tę książkę polecamy gorąco wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej i obyczajowej. Jeśli do tej pory nie miałyście okazji zapoznać się z twórczością Fionnuala Kearney, teraz jest idealny moment, by nadrobić zaległości. Gwarantujemy, że warto!

Przeczytaj także