„Dziedzictwo Orchana” Aline Ohanesian już wkrótce w sprzedaży!

Dziedzictwo Orchana

Dziedzictwo Orchana – jeden z najciekawszych debiutów 2015 roku

Już 19 sierpnia do sprzedaży trafi poruszająca historia Dziedzictwo Orchana autorstwa Aline Ohanesian. Książkowy debiut został jedną z dwudziestu najciekawszych powieści 2015 roku.

Aline Ohanesian  serwuje czytelnikom niezwykle ciekawą i poruszającą opowieść o miłości, strachu i klątwie. Głównym bohaterem jest Orchan, będący wnukiem twórcy potężnego rodu, zajmującego się wytwarzaniem tradycyjnych dywanów. Kiedy jego dziadek, Kemal, zostaje znaleziony martwy w swoim domu, to na Orchana spada obowiązek przejęcia rodzinnej firmy. Okaże się jednak, że taki obrót zdarzeń zaowocuje nowymi, nieznanymi jak do tej pory faktami z życia rodziny.

Po zapoznaniu się z otwartym testamentem, który spisał Kemal, wychodzi na jaw, iż rodzinny dom został przepisany obcej kobiecie,. Spadkobierczyni jednak przebywa obecnie w ormiańskim domu starości w Los Angeles. Mężczyzna postanawia odnaleźć staruszkę i namówić ją, by ta zrezygnowała z testamentu.

Dziedzictwo Orchana to historia, której wydarzenia dzieją się równolegle w latach 90. XX wieku oraz w czasach, gdy Imperium Osmańskie chyliło się ku końcowi. Czytelnicy znajdą tu nie tylko opowieść o miłości. Autorka książki w doskonały sposób przedstawia sytuację, w której to głęboka tragedia i skrywane, mroczne tajemnice mają ogromny wpływ nie tylko na teraźniejszość, ale i przyszłość całego rodu.

Przypominamy, że Dziedzictwo Orchana autorstwa Aline Ohanesian do sprzedaży trafi już 19 sierpnia bieżącego roku. Na rynku ukaże się ona nakładem Wydawnictwa Kobiecego. Książka ma liczyć będzie aż 368 stron, które zapewnią długie godziny rozrywki.

Przeczytaj także