Dwunasty tom Dziedzictwa rodu Poldarków!

Bella Poldark - zobacz na TaniaKsiazka.plDwunasty tom Dziedzictwa rodu Poldarków to doskonała wiadomość dla wszystkich miłośników twórczości Winstona Grahama. Także wielbiciele powieści historycznych i rodzinnych sag mają sporo powodów do zadowolenia. Nie od dziś bowiem wiadomo, że nieżyjący już, brytyjski pisarz, jest jednym z najbardziej uznanych twórców XX wieku. Za swoją twórczość otrzymał mnóstwo prestiżowych nagród i wyróżnień. Sama saga o rodzie Poldarków doczekała się serialu, który nakręciła stacja BBC. Jeśli zatem poszukujecie fascynujących opowieści, a do tej pory nie mieliście okazji zetknąć się z twórczością autora, koniecznie nadróbcie zaległości! Dwunasty tom Dziedzictwa rodu Poldarków pt. Bella Poldark będzie dostępny w sprzedaży już od 31 stycznia 2019 roku.

Dwunasty tom Dziedzictwa rodu Poldarków – zakończenie burzliwych przygód bohaterów

Dwunasty tom Dziedzictwa rodu Poldarków to już ostatni tom bestsellerowej sagi, która stała się międzynarodowym hitem. Tym samym czytelnicy poznają finał wielowątkowej opowieści o Rossie i Demelzie, ekscentrycznym Valentinie Warlegganie oraz dzielącym te dwa rody odwiecznym konflikcie.

Tym razem historia skupia się na Belli, najmłodszej córce Poldarków. Kobieta, zachęcana przez swojego długoletniego narzeczonego Christophera Havergala i wybitnego francuskiego dyrygenta, rozwija talent wokalny. W tym samy czasie, Clowance, starsza córcka Rossa i Demelzy młoda wdowa rozważa ponowne wyjście za mąż. Do wyboru ma dwóch rywalizujących adoratorów.

Okazuje się również, że we wsiach zachodniej Kornwalii grasuje tajemniczy morderca. Sprawca na swoje ofiary wybiera kobiety. Wkrótce wyjdzie również na jaw, iż Christophera Havergala interesuje nie tylko muzyka.

Przypominamy, że dwunasty tom Dziedzictwa rodu Poldarków, a zarazem finał sagi, pt. Bella Poldark będzie dostępny na polskim rynku od 31 stycznia bieżącego roku. Książkę znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom powieści historycznych i rodzinnych sag, które dzieją się na tle wielkich wydarzeń dziejowych.

Tych, którzy do tej pory nie mieli okazji zapoznać się z twórczością Winstona Grahama, odsyłamy tutaj. Znajdziecie tam wszystkie części serii Dziedzictwo rodu Poldarków. Koniecznie to sprawdźcie! Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Przeczytaj także