Dwa tomy Braci Slater już wkrótce!

Dwa tomy Braci Slater to nie lada gratka dla każdej miłośniczki twórczości L. A. Casey. Poza tym powody do zadowolenia mają także wielbicielki literatury dla kobiet i książek erotycznych. Ponieważ we wspomnianym cyklu autorka mówi wprost o „tych sprawach” i zaskakuje czytelniczki ostrym językiem, którego nie boi się używać w swoich publikacjach.  Dwie najnowsze książki z serii to: tom 5 pt. Damien oraz tom 5.5 pt. Alannah. Obie książki na polskim rynku pojawią się tego samego dnia – 28 sierpnia bieżącego roku. Jeśli zatem do tej pory nie miałyście okazji zapoznać się z twórczością L. A. Casey, dziś jest idealny moment, by nadrobić zaległości. Sprawdźcie to same!

Damien - zobacz na TaniaKsiazka.plDwa tomy Braci SlaterDamien

Alannah Ryder zawsze cierpiała w milczeniu. Tym samym czasem cisza stawała się tak ogłuszająca, że doprowadzała ją niemal do szaleństwa. Kiedyś zamarzyła o przygodzie, o czymś innym niż zwykłe życie, które wiodła. Marzenie, którym był przystojny uwodziciel, odwróciło się przeciwko niej i sprawiło, że Alannah kompletnie się załamała.

Damien Slater był przyczyną wszystkich nieszczęść w życiu ukochanych osób. Decyzja, którą podjął, gdy miał zaledwie piętnaście lat, zniszczyła życie jego braci i nie mógł zrobić nic, aby to zmienić. Poza tym najboleśniejsze było to, że zrujnował życie jedynej kobiety, która pragnęła zostać z nim dłużej niż jedną noc. Ta myśl nieomal zniszczyła też jego. Chwilowa ucieczka pomogła mu się uleczyć, ale jego powrót do Irlandii wywołał jeszcze większy ból Alannah.

Dwa tomy Braci SlaterAlannahAlannah - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Alannah Ryan zmaga się z demonami: nawiedzająca ją w snach twarz zamienia jej noce w koszmar. Zachowuje to dla siebie, chcąc chronić ukochanego, uginającego się pod ciężarem własnych problemów. Jednak strach zaczyna całkowicie ją pochłaniać.

Damien Slater wiedzie życie, jakiego zawsze pragnął, i ma u swojego boku kobietę, którą kocha. Zauważa jednak, że Alannah tłumi w sobie coś, co ją niszczy.

Przypominamy, że oba tomy będą dostępne od 28 sierpnia bieżącego roku. Natomiast całą serię znajdziecie tutaj.

Przeczytaj także