Duchowe życie psów – o czym myślą psy?

Duchowe życie psów - kup na TaniaKsiazka.plDuchowe życie psów to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników tych czworonożnych stworzeń. Książka, której autorem jest Andrew Root, przypadnie do gustu każdemu, kto chociaż raz w życiu zastanawiał się nad tym, o czym myślą psy. I właściwie, co czai się w ich głowie, kiedy patrzą na nas? Ponadto, jeśli poszukujecie odpowiedzi na pytanie, dlaczego to właśnie psy są najlepszymi przyjaciółmi człowieka, koniecznie sięgnijcie po tę pozycję. Na polskim rynku lektura będzie dostępna już od 3 kwietnia 2019 roku. Koniecznie sprawdźcie, czego możecie się po niej spodziewać!

Duchowe życie psów – próba odpowiedzi na niełatwe pytania

Nie od dziś wiadomo, że pies jest powszechnie uważany z najlepszego przyjaciela człowieka. Czy jednak kiedykolwiek zastanawialiście się, co tak naprawdę kryje się w zakamarkach jego duszy? Doktor Andrew Root w swojej książce, w przejmujący sposób tłumaczy, jak we wzajemnej ewolucji człowiek i pies nawiązali wyjątkową więź.

Wszystko zaczęło się w momencie, kiedy teolog Andrew Root i jego ośmioletni syn musieli pogodzić się ze śmiercią ich czarnego labradora, Kibiego. Dziecku tak bardzo zależało na godnym pochówku ukochanego czworonoga, że skłoniło autora do przemyśleń na temat duchowej więzi między tymi czworonogami i ludźmi. I właściwie trudno się temu dziwić. Podobne pytania nurtują człowieka już od bardzo dawna. I stają się silniejsze i bardziej uciążliwe, kiedy to sami zostajemy właścicielami psów.

Duchowe życie psów przychodzi tu waśnie z pomocą. To pouczająca i szczera próba odpowiedzi na pytania, dotyczące bezgranicznej miłości i wierności tych zwierząt. Książka przypadnie do gustu tym, którzy spoglądając na swojego pupila, zadają sobie pytanie: „o czym myśli?”. Skorzystają z niej także rodzice, którzy zastanawiają się, jak wytłumaczyć swoim pociechom czy psy też idą do nieba.

Przypominamy, że książka pt. Duchowe życie psów będzie dostępna na naszym rynku od 3 kwietnia 2019 roku. Ten zaskakujący i niezwykle interesujący tytuł znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy go każdemu, kto chciałby odpowiedzieć sobie na pytanie, o czym myśli jego czworonożny przyjaciel.

Przeczytaj także