Drzwi na zachód – jedna z najbardziej inspirujących książek

Drzwi na zachód - kup na TaniaKsiazka.plDrzwi na zachód to książka, której autorem jest Mohsin Hamid. Powieść na polskim rynku pojawi się już 19 kwietnia 2018 roku i przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom beletrystyki i literatury pięknej. Warto tutaj wspomnieć, że prezentowana dziś lektura, została okrzyknięta przez samego Baracka Obamę, jedną z najbardziej inspirujących książek 2017 roku. O czym opowiada historia, która w błyskawicznym tempie stała się międzynarodowym bestsellerem i podbiła serca tysięcy Czytelników na całym świecie? Wszystkiego dowiecie się, czytając dalej!

Drzwi na zachód – źródło wielu inspiracji i emocji

Nadia i Saeed spotykają się w kraju, nad którym majaczy niebezpieczne widmo wojny domowej. Dziewczyna jest niezwykle zmysłowa, ale potrafi również zaciekle walczyć o swoją niezależność. Natomiast chłopak charakteryzuje się spokojem i powściągliwością. Młodzi bohaterowie wdają się w romans. Jednak już wkrótce rozruchy ogarniające miasto zamykają parę w niedojrzałej intymności ich związku. Bardzo szybko zamieszki przeradzają się w niebezpieczne i gwałtowne rozruchy. Znajome ulice przeradzają się w mozaikę wojskowych posterunków i eksplodujących bomb. Wtedy też do uszu zakochanych docierają pierwsze plotki o drzwiach, które w błyskawiczny sposób mogą przenieść ludzi w odległe miejsca. To jednak bardzo droga i niebezpieczna inwestycja. Przemoc rośnie z dnia na dzień i Nadia wraz z Saeedem dochodzą do wniosku, że nie mają już wyboru. Decydują się porzucić ojczyznę oraz dawne życie. Oboje mają nadzieję, że ucieczka pomoże im rozpocząć nowy rozdział…

Drzwi na zachód to książka, która w Czytelniku wywołuje wiele emocji. Żaden odbiorca nie pozostanie obojętny wobec historii, którą stworzył Mohsin Hamid. Jego genialny i niepowtarzalny styl zachwycił już wielu Czytelników na całym świecie. Już niedługo również odbiorcy w Polsce będą mieli szansę przekonać się o wyjątkowości tego autora.

Przypominamy, że najnowsza książka Mohsina Hamida pt. Drzwi na zachód pojawi się na naszym rynku 19 kwietnia bieżącego roku. Polecamy ją gorąco wszystkim miłośnikom literatury pięknej i beletrystyki. Gwarantujemy, że nawet najbardziej wymagający odbiorca znajdzie tu coś dla siebie.

Przeczytaj także