Drugi tom serii Raven już niebawem!

Drugi tom serii Raven Czarna wrona - kup na TaniaKsiazka.plDrugi tom serii Raven już niebawem pojawi się na polskim rynku. Premiera książki pt. Czarna wrona w naszym kraju przewidywana jest na 17 sierpnia 2018 roku. Powieść z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośniczkom twórczości J.L. Weil, która z powodzeniem podbija serca kolejnych odbiorców na całym świecie. USA Today okrzyknął ją bestsellerową autorką, specjalizującą się w Young Adult i New Adult. Jeśli zatem do tej pory nie miałyście okazji zapoznać się z jej twórczością, teraz jest idealny moment, by nadrobić zaległości.

Drugi tom serii RavenCzarna wrona

Główną bohaterką powieści jest Piper, która musi zmierzyć się z konsekwencjami śmierci Rose. Dziewczyna, jako jej następczyni, powinna szybko odnaleźć się w nowej roli. A wszystko po to, by jak najwcześniej zacząć szkolenie, które ma pomóc jej przetrwać. Nad Raven Hollow zawisła groźba wojny, a nie każdy patrzy tu przychylnie na Białego kruka.

Bohaterka decyduje się odesłać do domu młodszego brata. Liczy, że w ten sposób zagwarantuje mu bezpieczeństwo. Ma również nadzieję, że to pomoże jej w spokoju rozwijać swoją moc. Jednak już wkrótce na wyspie pojawia się ktoś, kogo w ogóle nie powinno tu być. Ponadto Piper stoczy największą i najcięższą walkę z samą sobą. Czy uda się jej stłumić uczucie do Zane’a? Czy zdecyduje się na ślub z jego bratem, aby w ten sposób zagwarantować pokój w ich świecie? I czy ptaki, które krążą nad wyspą, zwiastują niebezpieczeństwo?

Przypominamy, że drugi tom serii Raven pojawi się na polskim rynku 17 sierpnia bieżącego roku. Książkę pt. Czarna wrona znajdziecie tutaj.

Natomiast tutaj znajdziecie pierwszą część serii pt. Biały kruk. Serię Raven gorąco polecamy wszystkim miłośniczkom literatury młodzieżowej, której akcja osadzona jest w fantastycznym świecie. To doskonała lektura na letnie popołudnia i wieczory. Lekki i przyjemny styl autorki sprawia, że powieść czyta się z przyjemnością. Natomiast sama historia aż do ostatniej strony trzyma w niepewności i dostarcza mnóstwo emocji. Koniecznie sprawdźcie to same!

Przeczytaj także