Drugi tom serii Nibynoc już jest!

Drugi tom serii Nibynoc Bożogrobie - kup na TaniaKsiazka.plDrugi tom serii Nibynoc jest już dostępny także na polskim rynku. To doskonała wiadomość dla wszystkich miłośników twórczości Jay’a Kristoffa. Sporo powodów do radości mają także wielbiciele powieści fantasy, kierowanych do starszych odbiorców. Australijski pisarz podbił serca Czytelników na całym świecie, a jego książki w błyskawicznym tempie zyskały status międzynarodowych hitów. Powieść, którą dziś prezentujemy, nosi tytuł Bożogrobie i z pewnością zachwyci wszystkich tych, którzy do tej pory śledzili z zapartym tchem losy bohaterów z pierwszej części Nibynoc. Jeśli natomiast pierwszy raz słyszycie o tym autorze i jego książkach, to doskonała okazja, by nadrobić zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie. Koniecznie sprawdźcie to sami!

Drugi tom serii Nibynoc – kolejny fantastyczny bestseller

Główną bohaterką powieści jest Mia Corvere, niszczycielka cesarstw. Dziewczyna znalazła swoje miejsce pośród Ostrzy Naszej Pani od Błogosławionego Morderstwa. Jest jednak wielu członków Duchowieństwa Czerwonego Kościoła, którzy uważają, że na to nie zasłużyła.

Wszystko to sprawia, że jej pozycja wciąż jest niepewna. Ponadto wciąż daleko jej do pomszczenia brutalnej śmierci członków rodziny. Śmiercionośna potyczka z dawnym wrogiem sprawia, że Mia nabiera podejrzeń co do motywów, jakie kierują samym Czerwonym Kościołem.

Wkrótce okazuje się, że finał wielkich igrzysk w Bożogrobiu zaszczycą swoją obecnością konsul Scaeva i kardynał Duomo. Bohaterka nie waha się ani chwili. Postanawia przeciwstawić się Kościołowi i sprzedaje się do niewoli. Wszystko po to, by móc dopełnić obietnicy. Obietnicy złożonej w dniu, kiedy straciła wszystko. Na piaskach areny udaje się jej znaleźć nowych sprzymierzeńców. Jest tu jednak też wielu zaciętych rywali. Pojawiają się także nowe pytania na temat jej związków z cieniami. Jednakże w miarę jak ujawnianą są spiski i sekrety, w murach kolegium rośnie liczba ofiar. Dziewczynie przyjdzie wybierać między lojalnością a zemstą, której pragnie już od długiego czasu.

Drugi tom serii Nibynoc pt. Bożogrobie znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę powieść wszystkim miłośnikom literatury fantasy. Jay Kristoff udowadnia po raz kolejny, że jego ogromny sukces nie jest kwestią przypadku, a ogromnego talentu.

Przeczytaj także