Drugi tom serii Marriage games – Skończona gra!

Drugi tom serii Marriage games Skończona gra - kup na TaniaKsiazka.plDrugi tom serii Marriage games to nie lada gratka dla wszystkich miłośniczek twórczości CD Reiss. Książka pt. Skończona gra pojawi się na polskim rynku 30 listopada 2018 roku i przypadnie do gustu każdej miłośniczce literatury kobiecej i powieści erotycznych. Warto również dodać, że prezentowana dziś lektura to nie tylko kontynuacja bestsellerowej serii, ale jednocześnie jej zakończenie. Tym samym czytelniczki czeka jeszcze więcej emocji i ostateczne rozwiązanie losów bohaterów. Jeśli zatem do tej pory nie miałyście okazji zapoznać się z twórczością pisarki, dziś jest idealny moment, by nadrobić zaległości. Koniecznie sprawdźcie to same i przekonajcie się, dlaczego seria CD Reiss cieszy się tak ogromną popularnością na całym świecie.

Drugi tom serii Marriage games – uwodzicielskie zakończenie serii, która łamie wszelkie schematy w miłości

Diana uważała, że w końcu udało się jej oddzielić uczucia od zasad małżeńskiej gry, które narzucił jej mąż. Jednak pewnych rzeczy nie da się przewidzieć, choćbyśmy bardzo się starali. Bohaterka przekonała się o tym na własnej skórze.

Bo jak kobieta mogła przewidzieć, że odkryje w sobie nową naturę, która nie spodoba się Adamowi? A mężczyzna zupełnie nie może pogodzić się ze zmianą, jaka w niej zaszła. Obydwoje postanawiają walczyć. Diana spróbuje odzyskać męża, dzięki któremu poznała fascynujący świat. Natomiast Adam będzie starał się odepchnąć żonę, chociaż wciąż coś do niej czuje. Jednak czy jest szansa, by ocalić małżeństwo, które już nigdy nie będzie takie samo?

Jedno jest pewne, czytelniczki po raz kolejny mogą liczyć na pełną pasji i namiętności pikantną historię. Autorka po raz kolejny serwuje swoim fankom mnóstwo emocji, zaskakujących zwrotów akcji i gorące wypieki na twarzy. Nic dziwnego, że jej seria stała się międzynarodowym bestsellerem.

Przypominamy, że drugi tom serii Marriage games będzie dostępny od 30 listopada bieżącego roku. Książkę pt. Skończona gra znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej i erotycznej.

Natomiast tutaj znajdziecie pierwszy tom serii, Małżeńska gra.

Przeczytaj także