Drugi tom serii Fallen Crest – Rodzina

Drugi tom serii Fallen Crest. Rodzina - kup na TaniaKsiazka.plDrugi tom serii Fallen Crest pojawi się już niedługo na polskim rynku i będzie nosić tytuł Rodzina. Premiera książki przewidywana jest na 13 kwietnia 2018 roku i z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośniczkom New Adult. Fallen Crest to cykl stworzony przez Tijan Meyer, który w błyskawicznym tempie zdobył serca Czytelniczek na całym świecie. Równie szybko zyskał status bestsellera, a o autorce usłyszała cała międzynarodowa czytelnicza społeczność. Chociaż Meyer rozpoczęła karierę pisarską w dość późnym wieku, nie przeszkadza to jej zupełnie w tworzeniu historii, które zachwycają i wciąż zdobywają nowe wielbicielki. Jesteście ciekawe, jak tym razem potoczą się losy bohaterów bestsellerowej serii? Koniecznie sprawdźcie to sami!

Drugi tom serii Fallen Crest – czy rodzina zawsze jest najważniejsza?

Nikt nie ma już wątpliwości, że Samantha i Mason są w sobie zakochani do granic możliwości. Wydaje się, że nic nie może stanąć na przeszkodzie ich szczęściu. Jednak to tylko złudne pozory, bo nie wszyscy akceptują ich związek. Największym wrogiem zakochanych okazuje się matka Samanthy, Analise. Kobieta nie cofnie się przed niczym, aby osiągnąć to, czego pragnie. I robi wszystko, by rozdzielić parę. W końcu dochodzi do tego, że Sam staje się ofiarą szantażu, a matka stawia jej ultimatum.

Wspomnienia z przeszłości zaczynają przebijać się przez tamę, która do tej pory i tak wytrzymała bardzo długo. Dziewczyna właśnie teraz musi odnaleźć w sobie niesamowitą siłę i odwagę, by przeciwstawić się matce. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że jeśli w którymś momencie się zawaha, przyszłość Masona będzie przesądzona.

Pojawia się jednak pytanie, czy Mason będzie równie silnie i zdecydowanie walczył o ich miłość? Czy Samantha znajdzie w Fallen Crest kochającą rodzinę, jakiej nigdy nie miała?

Przypominamy, że drugi tom serii Fallen Crest pt. Rodzina na polskim rynku pojawi się 13 kwietnia bieżącego roku. Książkę znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej i New Adult. Gwarantujemy, że nawet najbardziej wymagające czytelniczki znajdą tu coś dla siebie.

Przeczytaj także