Drugi tom serii Dearest już niebawem!

Drugi tom serii Dearest, Dandelion - kup na TaniaKsiazka.plDrugi tom serii Dearest to nie lada gratka dla wszystkich miłośniczek twórczości Lex Martin. Książki autorki cieszą się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie. W błyskawicznym tempie zyskały także status bestsellerów i stały się międzynarodowymi hitami. Teraz już 16 stycznia 2019 roku na polskim rynku pojawi się drugi tom serii Dearest. Powieść pt. Dandelion przypadnie do gustu każdej wielbicielce literatury dla kobiet i New Adult. Zainteresowane? Koniecznie sprawdźcie, co tym razem przygotowała autorka swoim czytelniczkom. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Drugi tom serii Dearest – czasem ryzyko się opłaca

Głównym bohaterem powieści jest Jax Avery, gorący przystojniak, który spełnia się w roli gwiazdy piłki nożnej. Wkrótce chłopak na jednej z imprez poznaje Dani Hart i od razu między nimi iskrzy. Kiedy spędzają ze sobą upojne chwile, każde z nich myśli, że już więcej się nie spotkają. Jednak niebawem okazuje się, że nową współlokatorką Dani jest siostra Jaxa. Dziewczyna nie cierpi brata z powodu jego podbojów. Jest jeszcze coś. Jax z powodu wypadku zupełnie nie rozpoznaje Dani.

Okazuje się również, że chociaż piłkarz ma niezwykle mgliste pojęcie o tym, co zaszło między nim a Dani, to czuje do niej silne przyciąganie. I nie potrafi trzymać się od niej z daleka. Nawet jeśli to oznacza złamanie wszystkich zasad. Czy chłopak jest w stanie poświęcić swoją przyszłość i karierę, by być z dziewczyną, którą zranił? Czy ich związek ma szansę na to, by przetrwać? I czy Jax Avery jest w stanie dochować wierności tej jedynej?

Przypominamy, że drugi tom serii Dearest będzie dostępny na naszym rynku od 16 stycznia 2019 roku. Książkę pt. Dandelion znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej i tej zaliczanej do New Adult. Autorka po raz kolejny udowadnia, że jej międzynarodowy sukces nie jest kwestią przypadku.

Natomiast tutaj znajdziecie pierwszy tom serii, książkę pt. Clementine. Koniecznie to sprawdźcie, jeśli do tej pory nie było Wam po drodze z twórczością tej pisarki.

Przeczytaj także