Drugi tom serii Dance, sing, love już dostępny!

Drugi tom serii Dance, sing, love W rytmie serc - kup na TaniaKsiazka.plDrugi tom serii Dance, sing, love jest już dostępny na polskim rynku. To bez wątpienia doskonała wiadomość dla wszystkich miłośniczek twórczości Layli Wheldon. W rytmie serc, bo tak nazywa się najnowsza książka pisarki, szturmem podbiła najważniejsze, bestsellerowe listy. W błyskawicznym tempie stała się również międzynarodowym hitem. I nie ma się co dziwić. Prezentowany dziś tytuł jest kontynuacją także popularnej historii pt. Miłosny układ, która rozpoczyna wspomnianą już serię. Jeśli uwielbiacie romanse i literaturę kobiecą, a do tej pory nie miałyście jeszcze okazji zapoznać się z książkami tej autorki, koniecznie nadróbcie zaległości. Teraz jest do tego idealna okazja!

Drugi tom serii Dance, sing, love – kolejne wyzwania przed znanymi bohaterami

Livia Innocenti na długo straciła zdrowie i pełną sprawność po tragicznym wypadku na lotnisku. Tym samym jej marzenia i kariera tancerki stanęła pod ogromnym znakiem zapytania. Na szczęście ma u swego boku Jamesa Sheridana, wiernego i czułego chłopaka, który pomaga stanąć jej na nogi. Oprócz niego bohaterka może liczyć na wsparcie przyjaciół: Kathy, Zafira, Leny, Mirandy i Alexis. Wydaje się, że z taką pomocą wszystko w końcu się ułoży. Livia powoli odnajduje spokój i ukojenie w muzyce i tańcu, które stają się nieodłącznym elementem terapii. Wkrótce też dziewczyna otrzymuje propozycję nie do odrzucenia. Może spróbować swoich sił, jako choreograf.

Czas powoli zabliźnia rany. Jednak trauma po wypadku nie daje o sobie zapomnieć. Problemy nie znikają, tak jak powracające, nocne koszmary. A los zdaje się być nieubłagany. Bo kiedy wreszcie wszystko zaczyna się układać, a związek Livi i Jamesa wchodzi na właściwe tory, ich uczucie zostaje wystawione na próbę. A taka sytuacja nie będzie tylko jednorazowym incydentem, bo ciężkich prób pojawi się znacznie więcej. Czy serca bohaterów będą nadal bić w jednakowym rytmie?

Drugi tom serii Dance, sing, love to jeszcze więcej muzyki, tańca i dynamicznej akcji. Książkę pt. W rytmie serc znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom romansów i literatury kobiecej!

Przeczytaj także