Drugi tom serii Cole już wkrótce!

Tylko dla ciebie - kup na TaniaKsiazka.plDrugi tom serii Cole to bez wątpienia doskonała wiadomość dla wszystkich miłośniczek twórczości Vi Keeland. Jej najnowsza książka pt. Tylko dla ciebie na polskim rynku będzie dostępna już od 12 października 2018 roku i przypadnie do gustu wielbicielkom powieści erotycznych i literatury kobiecej. Książka autorki szturmem wdzierają się na pierwsze miejsca bestsellerowych list i pozostają tam na długie tygodnie. Keeland podbiła także serca czytelniczek na całym świecie, błyskawicznie zyskując międzynarodową sławę. Wystarczy wspomnieć, że jej powieści sprzedały się w liczbie ponad miliona egzemplarzy i zostały przetłumaczone aż na 9 języków. Jeśli zatem do tej pory nie miałyście okazji zapoznać się z twórczością tej pisarki, koniecznie nadróbcie zaległości. Dzisiaj jest na to idealny moment. Sprawdźcie same, co takiego mają w sobie książki Keeland, iż zachwycają odbiorczynie na całym świecie!

Drugi tom serii Cole – kontynuacja zmysłowej historii

Głównymi bohaterami powieści są Jack i Sydney, którzy spędzili wspólny tydzień w raju. Żadne z nich nie liczyło na nic więcej. Miło spędzili czas, traktując wyjazd, jako przygodę. Jednak bardzo szybko okazało się, że trudno im się rozstać i chcieliby kontynuować tę namiętną znajomość. Próbują więc zbudować prawdziwy związek. I wiele wskazuje na to, że mają szansę na szczęście. Wkrótce też Sydney otrzymuje propozycję zawodową, o której zawsze marzyła. Dziewczyna postanawia, że nie zmarnuje takiej szansy od losu.

Goniąc za marzeniami, Sydney wyrusza w tournee. A podczas koncertów towarzyszy jej oczywiście mężczyzna, któremu nie jest obojętna. Jednak czy wakacyjna miłość ma szansę przetrwać w prawdziwym życiu, nierzadko brutalnym i pozbawionym magicznej otoczki z rajskiej wyspy?

Historia Jacka i Syd i rozpoczęła się w raju. Czy zakochani mają szansę na szczęśliwe zakończenie?

Przypominamy, że drugi tom serii Cole pt. Tylko dla ciebie będzie dostępny na polskim rynku od 12 października bieżącego roku. Książkę znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom literatury erotycznej i powieści skierowanych do kobiet. Vi Keeland po raz kolejny udowadnia, że jej międzynarodowy sukces to nie kwestia przypadku.

Przeczytaj także