Drugi tom serii Biały Dom!

Drugi tom serii Biały Dom, Przywódca - kup na TaniaKsiazka.plDrugi tom serii Biały Dom to nie lada gratka dla wszystkich miłośniczek twórczości Katy Evans. Jej najnowsza powieść pt. Przywódca na polskim rynku będzie dostępna od 20 lutego 2019 roku.

Książka przypadnie do gustu każdej wielbicielce literatury kobiecej i erotycznej. Jeśli zatem do tej pory nie miałyście okazji zapoznać się z twórczością tej pisarki, koniecznie nadróbcie zaległości. Evans zachwyciła czytelniczki na całym świecie bestsellerową serią REAL. Teraz udowadnia, że jej międzynarodowy sukces nie był kwestią przypadku. Cykl pt. Biały Dom cieszy się również ogromnym zainteresowaniem wśród odbiorczyń. A książki z tej serii w błyskawicznym tempie zyskują status bestsellerów. Koniecznie więc sprawdźcie prezentowany dziś tytuł!

Drugi tom serii Biały DomPrzywódca

Matthew Hamilton osiągnął w końcu swój cel. Wygrał wybory i dzięki temu piastuje obecnie najważniejsze stanowisko w kraju. Tak, mężczyzna został właśnie prezydentem. Jednak bardzo szybko okazuje się, że nawet takie zwycięstwo nie jest w stanie zapełnić pustki w jego sercu.

W tym samym czasie Charlotte postanowiła, że usunie się w cień. Ponieważ uznała, że tak będzie lepiej dla wszystkich. Decyzja nie należała do najłatwiejszych, a jej serce wciąż krwawi. Kobieta zdaje sobie również sprawę, że być może już nigdy nikogo nie pokocha tak, jak Matthew.

Jednak przewrotny los ma własne plany wobec bohaterów. Tym samym losy tej dwójki przetną się ponownie. A w związku z tym niespodziewanym spotkaniem skrywana namiętność wybuchnie na nowo. Jednak tym razem coś się zmieni. Matthew jest zdeterminowany, by zatrzymać Charlotte przy sobie. Nawet jeśli to oznacza, że prawda o ich romansie ujrzy światło dzienne. Mężczyzna nie ma zamiaru po raz kolejny stracić kobiety, która zawładnęła jego sercem. Czy ta dwójka ma szansę na szczęśliwy związek pod czujnym okiem tysięcy wyborców i w blasku fleszy?

Przypominamy, że drugi tom serii Biały Dom będzie dostępny na polskim rynku od 20 lutego bieżącego roku. Książkę pt. Przywódca znajdziecie tutaj.

Natomiast tutaj znajdziecie tom pierwszy. Jeszcze raz gorąco polecamy całą serię!

Przeczytaj także