„Druga szansa” w wersji książkowej!

Druga szansaDruga szansa to nowy, serialowy hit, który zdobył już ponad 2 miliony widzów, jedynie po pierwszym sezonie emisji. Ponieważ tak wiele osób z przejęciem śledzi losy głównej bohaterki – Moniki Boreckiej – producenci przygotowali coś specjalnego.

Druga szansa w formie książkowej!

Druga szansa od 14 września bieżącego roku pojawi się w sprzedaży w postaci książki. To z pewnością świetna wiadomość dla wszystkich fanów serialu. Teraz z losami Moniki Boreckiej będą mieli okazję zapoznać się nie tylko miłośnicy filmowych produkcji, ale również ci, którzy uwielbiają czytać. Takie rozwiązanie jest niezwykle komfortowe, ponieważ daje możliwość powrotu do ulubionej historii, kiedy tylko macie na to ochotę. Jeśli umknie wam jakaś serialowa scena lub najzwyczajniej w świecie zapomnicie, co działo się trzy odcinki temu – nie ma sprawy! Książka zawsze przyjdzie z pomocą. Dlatego warto mieć ją na półce. A jeśli ktoś z was nie przepada za serialami to książka jest idealnym rozwiązaniem! Kto wie, może to właśnie pierwsze zetknięcie z historią Moniki Boreckiej w wersji papierowej przekona was do późniejszego zainteresowania się serialem.

Druga szansa to historia kobiety sukcesu, która w życiu na każdej płaszczyźnie osiągnęła szczyt. Monika Borecka, agentka gwiazd, karierowiczka, bogata z przystojnym narzeczonym i wysoką pozycją w show-biznesie. Los jednak bywa przekorny. Kobieta traci wszystko to, na co pracowała tyle lat w jeden wieczór. Czy uda się jej odzyskać dobre imię? Czy ma wystarczająco dużo siły by odzyskać dawne życie i miłość?

Druga szansa to produkcja, która po raz pierwszy ukazuje kulisy sławy w polskim świecie gwiazd. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także