Druga szansa – coś dla młodzieży!

Druga szansa - sprawdź na TaniaKsiazka.plDruga szansa to książka, której autorką jest Sarah Dessen. Pisarka ma już na koncie kilka międzynarodowych hitów, które w błyskawicznym tempie zyskiwały status bestsellerów. Niemniejszym zainteresowaniem wśród czytelników cieszy się jej najnowsza powieść. Książka przypadnie do gustu każdemu wielbicielowi literatury młodzieżowej, z romantycznym wątkiem w tle. Tym samym, jeśli poszukujecie wciągającej i hipnotyzującej opowieści na letnie wieczory, trafiliście idealnie. Koniecznie sprawdźcie, co tym razem pisarka przygotowała swoim fanom!

Druga szansa – kilka słów o fabule

Auden nigdy nie należała do typowych nastolatek. Nie potrafi przypomnieć sobie, kiedy ostatnio przespała całą noc. A spokój w bezsenne noce odnajduje w miejscowym nocnym bistro, gdzie poświęca się nauce. Wychowana przez wymagających rodziców, nie miała szansy na zwyczajną nastoletnią beztroskę. Aż do momentu, gdy zdecydowała się wyjechać na lato do swojego ojca i jego nowej żony.

To właśnie ta podróż wywróciła jej życie do góry nogami. Od teraz każda nadchodząca chwila stała się nieustającą przygodą. Jednak szybko okazało się też, że życie chwilą bywa niebezpieczne. Zwłaszcza kiedy ma się tak dużo do nadrobienia. Tym samym dziewczyna często wpada w poważne kłopoty, ale też uczy się, że z nieporozumień może zrodzić się prawdziwa przyjaźń. A do tego poznaje tajemniczego Eliego, który staje się jej przewodnikiem w nocnych podróżach po okolicy. Ponieważ Eli, tak jak Auden, cierpi na bezsenność. Wspólne wycieczki są dla dziewczyny szansą, by odzyskać to, co straciła, usiłując być idealną córką. Jednak każda z podjętych przez nią decyzji ma swoje konsekwencje. I już niedługo bohaterka przekona się o tym, jak nikt inny.

Przypominamy, że książka pt. Druga szansa jest już dostępna w sprzedaży na polskim rynku. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj. Polecamy ją szczególnie wszystkim miłośnikom literatury młodzieżowej. To doskonała propozycja na letnie dni i wieczory. Autorka, Sarah Dessen, po raz kolejny udowadnia, że jej powieści nie bez powodu cieszą się tak ogromnym zainteresowaniem czytelników na całym świecie. Koniecznie zatem to sprawdźcie i przekonajcie się sami!

Przeczytaj także